Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu Kraków

TECHNOLOGIA:

Laser Er:YAG 2940 nm

CZAS ZABIEGU:
30-60 min
REKONWALESCENCJA:
1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz ginekolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
 

 

Leczenie nietrzymania moczu – na czym polega zabieg?

Jeśli cierpisz na nietrzymanie moczu, wiedz, że nie jesteś sam. Ten problem dotyka wielu osób i może powodować nie tylko fizyczny dyskomfort, ale również znaczne pogorszenie jakości życia. Jednak nie musisz się już z tym męczyć. W Alfa Dental & Beauty oferujemy nowoczesne i skuteczne zabiegi laserowe, które pomogą Ci pozbyć się tego uciążliwego problemu.

Leczenie nietrzymania moczu za pomocą lasera to innowacyjna procedura, która odnosi niesamowite rezultaty. Polega ona na obkurczeniu ścian pochwy za pomocą wiązki lasera. Dzięki temu dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych, które poprawiają położenie cewki moczowej. Ten zabieg jest jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych dostępnych na rynku.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy przeprowadzenie serii trzech zabiegów w odstępach co 4 tygodnie. Dzięki temu można osiągnąć trwałe efekty i cieszyć się pełnym komfortem przez długi czas.

Po wykonaniu zabiegu laserowego nietrzymania moczu bardzo ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarza. Zapoznaj się dokładnie z instrukcjami i postępuj zgodnie z nimi. To pomoże w osiągnięciu pełnego efektu i uniknięciu ewentualnych powikłań.

Jeśli szukasz skutecznego leczenia nietrzymania moczu w Krakowie, Alfa Dental & Beauty to idealne miejsce dla Ciebie. Nasz doświadczony personel zapewni Ci profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Działamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą możliwą opiekę i efektywną terapię.

Nie czekaj dłużej i nie męcz się z nietrzymaniem moczu. Skorzystaj z naszych usług i odzyskaj pełny komfort życia. Zadzwoń do nas już dziś i umów się na konsultację. Nasz zespół będzie Cię wspierać na każdym etapie leczenia i pomoże Ci pozbyć się tego uciążliwego problemu raz na zawsze.

Leczenie nietrzymania moczu – dla kogo?

Laserowe leczenie nietrzymania moczu to procedura polecana w przede wszystkim kobietom, które borykają się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu I, II oraz III stopnia.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Leczenie nietrzymania moczu Kraków