Trychologia Kraków

Zmagasz się z problemami wypadania włosów, łupieżem?

Zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu Alfa Dental & Beauty gdzie zdiagnozujemy oraz wyleczymy problem, z którym się borykasz. Najbardziej znane schorzenia leczone trychologią to: łysienie telogenowe, łysienie plackowate, androgenowe wypadanie włosów, łysienie trakcyjne, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry czy łupież.

Laserowa stymulacja
wzrostu włosów

Mezoterapia
osoczem

Terapia
Polinukleotydami

Terapia
peptydowa

Terapia skojarzona
Hair Booster

Czym zajmuje się trycholog

Trycholog to wykwalifikowany specjalista od wypadania włosów

Trychologia to termin obejmujący badanie stanów wpływających na włosy oraz skórę głowy oraz wszelkie problemy medyczne, które mogą być związane z tym właśnie obszarem. Trycholodzy badają włosy i skórę głowy przez pryzmat zarówno chemii, jak i biologii, rozumiejąc, w jaki sposób zdrowy wzrost włosów działa zarówno na poziomie chemicznym, jak i również mechanicznym. Najczęstszym problem, jakim zajmuje się trycholog jest wypadanie włosów. 

Trycholodzy wiedzą wszystko, co trzeba wiedzieć o włosach, w tym o cyklach wzrostu włosów, i rozumieją, jak zdrowie włosów działa na poziomie holistycznym, zaczynając od zewnątrz i pomagają zrozumieć ogólny obraz zdrowia włosów, a potem opracowują plan leczenia, który zapewni włosom to, czego potrzebują, aby się rozwijać.

Kiedy odwiedzić trychologa w Krakowie?

Jeśli problemy poniżej są ci znane:

Wypadanie włosów
Łamanie włosów
Przerzedzenie włosów
łysienie
Łupież
Inne stany skóry głowy

Powinnaś udać się do trychologa, który przeprowadzi odpowiedni zabieg na twoich włosach i skórze głowy. Otrzymasz wskazówki jak dbać o włosy, aby uniknąć problemów w przyszłości. 

Trychologia Kraków - odwiedź nasz gabinet i skorzystaj z profesjonalnych usług trychologa.