O Nas

Alfa Dental&Beauty

Chcesz czerpać radość z życia?! Pozwól nam się Tobą zaopiekować!

Alfa Dental & Beauty to miejsce na mapie Krakowa, gdzie specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, medycyny i kosmetologii zadbają kompleksowo o Państwa samopoczucie.

Ponad 20 lat doświadczenia

Indywidualne podejście do pacjenta, wyczucie piękna i opieka pozabiegowa to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. Dajemy Państwu możliwość wykonywania mało inwazyjnych, bezpiecznych i bardzo skutecznych zabiegów. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i najwyższe standardy usług. Postawiliśmy na nowoczesność, dlatego też wszystkie zabiegi w klinice wykonujemy wykorzystując najnowsze technologie laserowe.

Założycielką Alfa Dental & Beauty jest d n.med. Marta Maciak, stomatolog, lekarz medycyny estetycznej z doktoratem w zakresie dermatologii, której pasją są technologie laserowe i możliwość ich zastosowania w różnych dziedzinach medycyny.

Ponad 20 lat doświadczenia zaowocowało opracowaniem oferty zabiegów stomatologicznych, z zakresu medycyny estetycznej, i kosmetologii z wykorzystaniem  technologii laserowych – Laser Excellent Treatment™ oraz ginekologii estetycznej LET INTIMATE™. [czytaj więcej]

Laser frimy fotona
Platforma laserowa firmy Etherea 

Dysponujemy platformą laserową firmy Fotona, która została zaprojektowana, aby zapewniać bezpieczeństwo i odpowiednią jakość zabiegów. Połączenie dwóch długości fali lasera Nd:YAG i Er:YAG w jednym urządzeniu sprawia, że jest to wszechstronne urządzenie stomatologiczne na rynku, a dzięki głowicom kontaktowym oraz bezkontaktowym możliwości zastosowań lasera są niemal nieskończone, zarówno w stomatologii, jak i również w medycynie estetycznej.

Posiadamy również laser diodowy z kilkoma długościami fal dający różnorodne możliwości terapeutyczne. Dzięki temu wszystkie zabieg są bardzo precyzyjne, a co najważniejsze całkowicie bezbolesne.

W zakresie medycyny estetycznej stosujemy platformę laserową firmy Etherea, która dzięki różnym długościom fali daje ogromne możliwości terapeutyczne w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii i ginekologii estetycznej.

  • Mamy przyjemność zaproponować Państwu pełen zakres nowoczesnej stomatologii i medycyny estetycznej, który pozwala na całkowitą rehabilitację narządu żucia, poprawę wyglądu i uzyskanie rewelacyjnego efektu w stosunkowo krótkim czasie.
  • Połączenie doświadczenia i umiejętności naszego zespołu  z nowoczesnymi materiałami i technikami, zapewnia naszym Pacjentom komfortowe leczenie stomatologiczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i ginekologii estetycznej, przeprowadzane z najwyższą starannością.
  • O bezpieczeństwie i skuteczności procedur, oprócz profesjonalizmu, decyduje również jakość stosowanych urządzeń i preparatów.
  • Zapewniamy Państwu dostęp wyłącznie do certyfikowanych i atestowanych produktów i urządzeń.
  • Podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych pracujemy w systemie na "cztery ręce", dzięki czemu Pacjent pozostaje przez cały czas w pozycji leżącej, co zmniejsza w znaczny sposób napięcia i obciążenia układu kostno-stawowego oraz zapewnia poczucie odprężenia i ogólnego komfortu.

W Alfa Dental & Beauty pracuje zespół specjalistów z zakresu różnych dziedzin stomatologii, medycyny i kosmetologii z  doświadczeniem klinicznym i wiedzą teoretyczną zdobytą na licznych kursach w Polsce i za granicą. Współpraca doświadczonych klinicystów z różnych dziedzin pozwala na interdyscyplinarną opiekę i kompleksowe leczenie, nawet bardzo skomplikowanych przypadków.

Z dumą możemy poinformować, że kilkoro z nas już przekazuje swoją wiedzę dalej, prowadząc liczne wykłady i kursy.