mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting Kraków

TECHNOLOGIA:

PRP, PRF, IPRF

CZAS ZABIEGU:
30-60 min.
REKONWALESCENCJA:
3-4 dni
WYKONUJE:
lekarz
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
 

 

Wampirzy lifting - na czym polega zabieg?

„Wampirzy lifting”, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest skutecznym, a zarazem najbardziej naturalnym zabiegiem regeneracyjno-odmładzającym.

Dzięki wykorzystaniu odwirowanego osocza pozyskanego z własnej krwi, za sprawą płytek krwi i czynników wzrostu w nim zawartych, dochodzi do przyspieszenia odnowy biologicznej tkanek i stymulacji komórek macierzystych i fibroblastów. Aplikacja osocza w odpowiednie warstwy skóry zapewnia lepszą odnowę i tworzenie nowych włókien kolagenowych.

Wampirzy lifting Kraków to bezpieczny zabieg, który może być stosowany u osób ze skłonnością do alergii, nie ma bowiem żadnego ryzyka związanego z nietolerancją preparatu pozyskanego z własnej krwi pacjenta.

Zabieg wykonuje lekarz, pobierana jest odpowiednia ilość krwi do planowanego obszaru podania, następnie jest ona odwirowywana w specjalnym urządzeniu w jałowych probówkach. Pozyskane osocze jest aplikowane w odpowiednie warstwy skóry za pomocą mezoterapii igłowej, po uprzednim znieczuleniu.

Już po pierwszym zabiegu, po około tygodniu, widoczne jest znacznie lepsze nawilżenie skóry. Najlepsze efekty daje seria 3-4 zabiegów wykonana w odstępie 3-4 tygodni, po której skóra nabiera sprężystości i jędrności, dochodzi do wypłycania zmarszczek i blizn oraz poprawia się owal twarzy.

Po zakończeniu zabiegu Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

Dla kogo?

Wampirzy lifting Kraków jest to zabieg polecany osobom, które pragną pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości skóry. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również dla osób narażonych na reakcje alergiczne.

Wampirzy lifting może być stosowany zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo w celu rewitalizacji skóry, korekcji zmarszczek i fałd. Można go bezpiecznie łączyć na tej samej wizycie z zabiegami laserowymi.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałby być leczone produktami biokompatybilnymi lub skłonnych do alergii.

Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po zabiegu, więc jest to idealna propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długą przerwę w codziennych obowiązkach.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Wampirzy lifting Kraków