Laser Er:YAG/ND:YAP

Peeling laserowy Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Er:Yag 2940 nm 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
CZAS ZABIEGU:
30-45 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 1-5 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-6 zabiegów raz w miesiącu
 

 

NA CZYM POLEGA PEELING LASEROWY KRAKÓW?

Wraz z wiekiem nasza skóra staje się poszarzała, szorstka i pozbawiona blasku. Dodatkowo zaczynają pojawiać się zmarszczki i rozszerzone pory. Niedoskonałości te jesteśmy w stanie w skuteczny sposób zredukować dzięki zastosowaniu peelingu laserowego.

Peeling laserowy to bezpieczna i skuteczna metoda, która charakteryzuje się wysoką precyzją w porównaniu do innych metod mechanicznych i chemicznych, jak mikrodermabrazja, czy peelingi chemiczne. Do wykonania peelingu laserowego w naszej klinice wykorzystujemy technologie najnowszej generacji w postaci lasera Er:YAG oraz Nd:YAP.

Przed wykonaniem procedury zabiegowej niezbędne jest przeporadzenie konsultacji wstępnej z lekarzem. Peeling laserowy polega na kontrolowanym usuwaniu powierzchownej warstwy naskórka. Dzięki czemu następuje pobudzenie organizmu do naturalnej regeneracji, prowadząc w efekcie do nadania skórze pięknego i naturalnego wyglądu.

Peeling laserowy jest zabiegiem bezpiecznym

Peeling laserowy jest zabiegiem bezpiecznym i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Dla uzyskania maksymalnych rezultatów terapii zalecamy wykonanie serii 1-6 zabiegów w odstępach co 1 miesiąc. Po przeprowadzeniupełnej kuracji skóra staje się zregenerowana i wygładzona. Dodatkowo struktura skóry ulega znacznej poprawie, następuje ujednolicenie kolorytu oraz zmniejszenie widoczności porów.

Po przeprowadzeniu peelingu laserowego zawsze przekazujemy Pacjentowi szczegółowe zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego, które należy bezwzględnie przestrzegać.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PEELING LASEROWY KRAKÓW?

Peeling laserowy Kraków - zabieg skierowany jest dla osób w każdym wieku oczekujących maksymalnego wygładzenia struktury skóry bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Peeling laserowy Kraków

Efekty zabiegu