Przebarwienia i Melasma

Redukcja przebarwień Kraków

TECHNOLOGIA:
IPL 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
Laser Er:Yag 2940 nm 
CZAS ZABIEGU:
30 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 7-14 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-6 zabiegów raz na 3-4 tygodnie
 

 

Na czym polega redukcja przebarwień Kraków?

Przebarwienia to problem estetyczny, który pojawia się u osób w każdym wieku. Aktualnie na rynku istnieje wiele nowoczesnych metod umożliwiających pozbycie się tego uporczywego problemu. W naszej klinice do redukcji przebarwień i melasmy używamy technologii najnowszej generacji. W zależności od zastosowanej technologii jesteśmy w stanie trwale usunąć przebarwienia hormonalne, melasmę, przebarwienia posłoneczne oraz te powstające z wiekiem.

Laserowa redukcja przebarwień to procedura, która umożliwia trwałą redukcję zmian barwnikowych. W Alfa Dental&Beauty zabieg ten poprzedzony jest konsultacją z naszym specjalistą i opiera się na działaniu światła IPL lub odpowiedniej długości fali lasera, które pochłaniane jest przez melaninę. Światło lasera podgrzewa komórki zawierające pigment w skórze i zamienia je w ciepło. Następnie powoduje ich rozbicie i zniszczenie.

Skóra już po pierwszym zabiegu staje się bardziej jędrna, elastyczna i pełna blasku

Dzięki przeprowadzeniu serii 4-6 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie jesteśmy w stanie uzyskać świetne rezultaty terapii w postaci redukcji nieestetycznych plam pigmentacyjnych oraz wyrównania kolorytu skóry. Warto zaznaczyć, iż skóra już po pierwszym zabiegu staje się bardziej jędrna, elastyczna i pełna blasku.

Po wykonaniu zabiegu laserowej redukcji przebarwień każdemu Pacjentowi nasi doświadczeni specjaliści przekazują odpowiednie zalecenia, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Redukcja przebarwień Kraków – dla kogo?

Laserowa redukcja przebarwień Kraków to zabieg przeznaczony w szczególności dla osób borykających się z niedoskonałościami skóry w postaci przebarwień i melasmy.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Redukcja przebarwień Kraków

Efekty zabiegu