Laser Er:YAG

Endolifting twarzy Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Er:YAG 2940 nm 
CZAS ZABIEGU:
30 min.
REKONWALESCENCJA:
brak
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
 

 

Na czym polega zabieg Endolifting

Endolifting laserem Er:YAG jest bezinwazyjną terapią z zastosowaniem wewnątrzustnego liftingu laserowego.

Zabieg polega na skanowaniu laserem Er:YAG wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Zabieg wykonywany jest od strony jamy ustnej poprzez działanie na błonę śluzową, dzięki czemu efektem jest maksymalne pobudzenie kolagenu i fibroblastów.

Oddziaływanie lasera Er:YAG powoduje zainicjowanie procesu neokolagenezy, co prowadzi do zagęszczenia skóry właściwej obkurczenie się włókien kolagenowych, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych oraz zwiększenie napięcia skóry.

Jest to metoda oparta na kontrolowanym przegrzaniu tkanek, która daje poprzez działanie w trybie nieablacyjnym, umożliwia skrócenie włókien kolagenowych, a co za tym idzie, podniesienie i napięcie owalu twarzy.

Może być stosowany jako samodzielna procedura lub  jako część bardziej zaawansowanego zabiegu w terapiach łączonych z innymi długościami fali.

Po zakończeniu zabiegu Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

Dla kogo?

Endolifting twarzy Kraków stanowi  alternatywę dla zabiegów z zakresu iniekcyjnej medycyny estetycznej. Daje możliwość wygładzenia bruzd nosowo-wargowych i linii marionetek bez konieczności użycia wypełniaczy, czy nici liftingujących. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, a pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.

Polecany jest osobom, które pragną pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości skóry. To idealna propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długi okres rekonwalescencji

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Endolifting twarzy Kraków

Efekty zabiegu