Laserowa

Redukcja blizn Kraków

TECHNOLOGIA:

IPL 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
Laser Er:YAG 2940 nm 

CZAS ZABIEGU:
30-60 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 3-7 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-8 zabiegów raz na 4 tygodnie
 

 

Na czym polega laserowa redukcja blizn Kraków?

Blizna, to innymi słowy, zmiana powstała w wyniku gojenia się rany, która zastępuje ubytek skóry. Zazwyczaj blizny nie są groźne i nie przeszkadzają nam w normalnym funkcjonowaniu, jednakże u wielu osób mogą powodować kompleksy.

W tym przypadku z pomocą przychodzi współczesna laseroterapia i zabieg laserowej redukcji blizn, który wykazuje się skutecznością działania.
Laserowa redukcja blizn przy użyciu lasera Er:YAG i Nd:YAP to  metoda umożliwiająca usunięcia blizn potrądzikowych, pourazowych oraz pooperacyjnych.

Procedura zabiegowa zawsze poprzedzona jest konsultacją wstępną z naszym specjalistą.
Sam zabieg polega na kontrolowanym uszkodzeniu blizny wiązką lasera. Na obszarze objętym zabiegiem następuje zapoczątkowanie przebudowy blizny oraz rozpoczęcie procesu regeneracji.

Za efekt końcowy, czyli wygląd blizny po zagojeniu odpowiedzialne jest ułożenie, ilość oraz jakość włókien kolagenowych. Dlatego też bardzo istotne jest wsparcie naturalnych procesów produkcji kolagenu.

Laserowa redukcja blizn pozwala na osiągnięcie efektów nie tylko w przypadku świeżych blizn

Uzyskanie satysfakcjonujących efektów terapii w przypadku blizn świeżych możliwe jest po wykonaniu serii 3-4 zabiegów w odstępie co 1 miesiąc.

Laserowa redukcja blizn pozwala na osiągnięcie efektów nie tylko w przypadku świeżych blizn, ale również starych, które wymagają wykonania większej ilości procedur zabiegowych.

Po wykonaniu serii zabiegów na blizny mające więcej niż rok uzyskujemy zadowalający efekt w postaci bardziej gładkiej skóry, która nieznacznie różni się od zdrowej skóry. Po wykonaniu laserowej redukcji blizn przekazujemy Pacjentowi zalecenia pozabiegowe, których należy bezwzględnie przestrzegać. 

Laserowa redukcja blizn Kraków – dla kogo?

Laserowa redukcja blizn Kraków to zabieg, który polecany jest w szczególności Pacjentom z bliznami na twarzy oraz ciele.

  • Redukcja blizn Kraków - Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Redukcja blizn Kraków

Efekty zabiegu