Czy wiesz, że czerniak, choć często kojarzony wyłącznie ze skórą, może być cichym intruzem w innych obszarach naszego ciała? 🤔

Kongres Academy of Laser Dentistry w Dubaju - laserowa uczta wiedzy i wzruszeń! 🏆🎉

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że ALFA DENTAL & BEAUTY zostało nagrodzone 🤍 DIAMENTEM Tygrysów Biznesu.

Trądzik to przewlekła choroba zapalna gruczołów łojowych i ujść mieszków włosowych. Zazwyczaj pojawia się na twarzy oraz plecach i najczęściej dotyczy młodych osób. 

Salon Alfa Dental & Beauty zlokalizowany w Krakowie został nagrodzony tytułem Best of Health&Beauty 2023. 

Mezoterapia igłowa to bezoperacyjny zabieg, który przywraca piękno i zdrowie naszej skórze. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych metod regeneracji i odnowy skóry.

Kwas hialuronowy wypełnia oraz unosi skórę twarzy, co daje wrażenie pełniejszej i młodszej twarzy. Wypełnianie objętości twarzy kwasem hialuronowym ma na celu przywrócenie młodzieńczego wyglądu. 

"Subtelnie i z wyczuciem" artykuł opublikowany w serwisie LNE magazynie dla branży beauty gdzie na pytania odpowiada Dr. Marta Maciak. Zapraszamy do czytania. 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów wśród kobiet w medycynie estetycznej. Która z nas nie marzy o pięknych i pełnych ustach?

Wampirzy lifting polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem, który pozyskiwany jest z pobranej wcześniej krwi pacjenta. 

​Laserowe leczenie endodontyczne​, inaczej nazywane leczeniem kanałowym przy użyciu lasera Er:YAG i Nd:YAG niweluje dwie główne wady klasycznych procedur leczniczych.

Blizny na ciele czy twarzy to problem natury estetycznej i o ile np. blizny na ciele można ukryć np. odpowiednim ubraniem​,​ o tyle blizny na twarzy trudniej ukryć nawet pod warstwą makijażu.