Laserowa

Stomatologia dziecięca

Nasze pociechy już od najmłodszych lat powinny zostać objęte profesjonalna opieką stomatologiczną, dzięki czemu w przyszłości uchronimy je przed skomplikowanymi procedurami.

Przyjazna atmosfera

Leczenie dzieci jest bardzo wdzięczną pracą. Naszych najmłodszych Pacjentów traktujemy ze szczególna troską, w przyjaznej, niestresującej atmosferze wykonujemy leczenie zębów mlecznych i stałych. Nasi mali pacjenci mogą liczyć na wiele atrakcji.

Leczenie próchnicy przyjazne dzieciom!

Laser LightWalker to idealne narzędzie, które doskonale sprawdza się podczas zabiegów na najmłodszych pacjentach. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod leczenie wiązką lasera jest bezkontaktowe, a co za tym idzie nieprzyjemny dźwięk i wibracje wiertła wyeliminowane. Opracowywanie ubytków jest całkowicie bezbolesne i nie wymaga znieczulenia małego pacjenta.

Laser Fotona jest najbardziej precyzyjnym narzędziem i pozwala dentyście na usuwanie tylko próchniczo zmienionych obszarów zęba, zachowując jego zdrowe struktury. Komfort i bezpieczeństwo zabiegów sprawi, że Twoje dziecko przestanie bać się wizyt u dentysty. 

Kluczowe zalety leczenia laserem Fotona

  • bezkontaktowa metoda
  • brak odgłosu i wibracji wiertła 
  • bez bólu i bez strachu 
  • najdelikatniejsza metoda
  • nie wymaga znieczulenia małego pacjenta