Stomatologia

Stomatologia dziecięca Kraków

Nasze pociechy już od najmłodszych lat powinny zostać objęte profesjonalną opieką stomatologiczną, dzięki czemu w przyszłości uchronimy je przed skomplikowanymi procedurami.

TECHNOLOGIA:
Laser Er:YAG 2940 nm 
Laser diodowy
 

 

Leczenie próchnicy przyjazne dzieciom!

Leczenie dzieci w naszym gabinecie Alfa Dental & Beauty jest bardzo wdzięczną pracą. Naszych najmłodszych pacjentów traktujemy ze szczególną troską. W przyjaznej, niestresującej atmosferze wykonujemy leczenie zębów mlecznych oraz stałych. Nasi mali pacjenci mogą liczyć na wiele atrakcji podczas wizyty.

Leczenie próchnicy, które jest przyjazne dzieciom!

Laser to narzędzie, które doskonale sprawdza się podczas zabiegów na najmłodszych pacjentach w stomatologii laserowej. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod leczenie wiązką lasera jest bezkontaktowe, a co za tym idzie nieprzyjemny dźwięk oraz wibracje wiertła wyeliminowane całkowicie. Opracowywanie ubytków jest całkowicie bezbolesne dla dziecka i nie wymaga znieczulenia.

Laser Er:YAG jest  precyzyjnym narzędziem, który pozwala dentyście na usuwanie tylko próchniczo zmienionych obszarów zęba, zachowując przy tym jego zdrowe struktury. Komfort oaz bezpieczeństwo zabiegów sprawi, że Twoje dziecko przestanie bać się wizyt u dentysty. 

Stomatologia dziecięca Kraków w gabinecie Alfa Dental & Beauty - poznaj zalety:

  • bezkontaktowa metoda
  • brak odgłosu i wibracji wiertła 
  • bez bólu i bez strachu 
  • najdelikatniejsza metoda
  • nie wymaga znieczulenia małego pacjenta

Stomatologia dziecięca - fachowa i przyjazna opieka. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pociechy goszczące w naszym gabinecie w Krakowie wracały do nas bez stresu oraz z radością. 

Stomatologia dziecięca Kraków