Laserowe

Laserowe zamykanie naczynek Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Nd:Yag 1064 
IPL 
CZAS ZABIEGU:
15-60 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 3-7 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-4 zabiegów raz na 2-4 tygodnie
 

 

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Rozszerzone naczynka na twarzy i ciele to problem, który często dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Laserowe zamykanie naczynek nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością wśród Pacjentów. Zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością, przez co pomaga uporać się z wieloma niedoskonałościami skóry.
W Alfa Dental&Beauty do zabiegu zamykania naczynek wykorzystujemy laser neodymowo-yagowy oraz technologię IPL .

Przed zabiegiem laserowego zamykania naczynek przeprowadzamy konsultację wstępną, podczas której wykluczamy ewentualne przeciwwskazania i kwalifikujemy Pacjenta do zabiegu. Laserowe zmykanie naczynek polega na trwałym usunięciu naczynek, poprzez pochłonięcie intensywnego światła lasera przez czerwony barwnik krwi, czyli hemoglobinę, a następnie zmienienie go w energię cieplną. Pod wypływem wytworzonego zjawiska termicznego naczynia krwionośne zasklepiają się, a następnie zostają całkowicie wchłonięte.

Zalecamy wykonanie serii 1-4 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodni

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów terapii zalecamy wykonanie serii 1-4 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodni. Warto zaznaczyć, iż dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii laserowych mamy możliwość dotarcia do naczyń umieszczonych na różnych głębokościach.

Po wykonaniu zabiegu laserowego zamykania naczynek przekazujemy Pacjentowi zalecenia pozabiegowe, których należy przestrzegać.

Laserowe zamykanie naczynek Kraków – dla kogo?

Laserowe zamykanie naczynek to procedura zabiegowa przeznaczona dla osób, które borykają się z problemem pajączków oraz zmian naczyniowych na twarzy i ciele.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Laserowe zamykanie naczynek Kraków

Efekty zabiegu