LASEROTERAPIA DOSKONAŁA ™

Mezoterapia Igłowa Kraków

TECHNOLOGIA:

Mezokoktajle, kwas hialuronowy

CZAS ZABIEGU:
30-60min.
REKONWALESCENCJA:
3-4 dni
WYKONUJE:
lekarz
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
 

 

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa jest jednym skutecznym, a zarazem j naturalnym zabiegów regeneracyjno-odmładzających.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu pod skórę odpowiednio dobranego do potrzeb danej skóry preparatu, zwykle o działaniu odżywczym. Wykorzystywane są mieszanki różnych substancji, kwasu hialuronowego, aminokwasów, antyoksydantów i witamin.

Już po pierwszym zabiegu, po około tygodniu, widoczne jest znacznie lepsze nawilżenie skóry. Najlepsze efekty daje seria 3-4 zabiegów wykonana w odstępie 3-4 tygodni, po której skóra nabiera sprężystości i jędrności, dochodzi do wypłycania zmarszczek i blizn oraz poprawia się owal twarzy.

Po zakończeniu zabiegu Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

Dla kogo?

Mezoterapia igłowa Kraków - zabieg ten polecany jest osobom, które pragną pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości skóry. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również dla osób narażonych na reakcje alergiczne.

Mezoterapia może być stosowana zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo w celu rewitalizacji skóry, korekcji zmarszczek i fałd. Można go bezpiecznie łączyć na tej samej wizycie z zabiegami laserowymi.

Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po zabiegu, więc jest to idealna propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długą przerwę w codziennych obowiązkach.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Mezoterapia igłowa Kraków