Pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Odwiedzasz naszą klinikę po raz pierwszy lub planujesz umówić się na pierwszą wizytę?

Poniżej kilka wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do wizyty u nas.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszą rejestracja telefonicznie pod numerem telefonu 124311562 lub e- mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli jesteś nowym pacjentem i nie poznałeś wcześniej żadnego z naszych specjalistów, przed pierwszą wizytą u nas będziesz musiał wypełnić formularz rejestracyjny pacjenta na miejscu w klinice, dlatego mamy prośbę o przybycie ok. 10 min przed planowaną wizytą.

Musimy być pewni, że posiadamy wszystkie niezbędne informacje w celu do zapewnienia Ci wyjątkowej opieki.

Idea naszej marki powstała, kiedy osoby z doświadczneim i pasją postanowiły połączyć swoje siły tworząc sposób lecznia skoncentrowany na pacjencie.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu różnych problemów.

W Alfa Dental&Beauty stosujemy koncecję Laser ExcellentTreatment™

LET™ - to  projekt, opracowany w najdrobniejszych szczegółach, aby dać naszym Pacjentom możliwość osiągnięcia przewidywalnych zmian, dzięki wykorzystaniu wiedzy naszych specjalistów z zakresu stomatologii, implantologii, medycyny estetycznej i najnowszych technologii laserowych w każdej z tych dziedzin. (więcej tutaj)

W Alfa Dental&Beauty pracują certyfikowani lekarze i kosmetolodzy, którzy zajmą się profesjonalnie Twoimi indywidualnymi potrzebami.
Zespół lekarz-kosmetolog to według nas najlepsza metoda do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów anti- aging. Połączenie stomatologii, kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej daje możliwości osiągnięcia efektów, podkreślających naturalne piękno i niwelujących procesy starzenia.

Każdy pacjent w zależności od potrzeb ma układany INDYWIUDUALNY PLAN TERAPII. Kosmetolog doradza odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, lekarz medycyny estetycznej dobiera odpowiednie procedury z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, a stomatolog ocenia stan jamy ustnej, mający wpływ na wygląd.

Stosujemy wysokie standardy, stawiamy na naturalność i poprawę samopoczucia pacjenta. Zawsze staramy się dobrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Potrzeba pacjenta jest priorytetem. Jeżeli trzeba rozwiązać jakiś problem, to zaczynamy od wizyty u eksperta kosmetologa, który proponuje pierwsze rozwiązania, przygotowując skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów. Ponieważ mamy szereg różnych rozwiązań, kosmetolog kontaktuje się z lekarzem i wspólnie omawiają dalszą procedurę zabiegową. Taka kompleksowa opieka jest z największą korzyścią dla pacjenta.

Zgrany zespół ekspertów wielu specjalności zapewnia pacjentom szerszy, szyty indywidualnie na miarę ich potrzeb, zakres zabiegów i procedur terapeutycznych.
Rola Kosmetologa to profilaktyka i prewencja zmian zachodzących wraz z wiekiem, odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa, bazująca na zabiegach i produktach, bogatych w składniki wspierające regenerację skóry i pomagających w głębszej odbudowie kolagenu. Rezultatem takiego kompleksowego działania jest bardziej napięta, gładsza skóra, która wygląda na odmłodzoną i świeżą.

Wspólnym celem kosmetologa i lekarza jest satysfakcja pacjenta. Współpraca ta niesie same korzyści nie tylko osobie, która oddaje się w nasze profesjonalne ręce, ale również nam bo zaowocuje komplementarną opieką.

Wizyta w naszej klinice nie przypomina wizyty u kosmetyczki, a wiedza o wszystkim, czego powinieneś być świadomym przed wizytą, może sprawić, że pierwsza wizyta będzie tak płynna i produktywna, jak to tylko możliwe. Co pacjent powinien wiedzieć przed…
Największym organem w ciele jest skóra, pokrywająca całą zewnętrzną powierzchnię ciała i chroniąca go przed urazami i patogenami. Zdrowie Twojej skóry jest pierwszą linią obrony zdrowia Twojego organizmu, dlatego tak ważne jest, aby była jak najzdrowsza. W naszej klinice pracują lekarze i kosmetolodzy, którzy najlepiej rozumieją interakcje między ciałem a skórą.

Więc jakie są najczęstsze powody, dla których ludzie odwiedzają naszą klinikę szukając zabiegów z zakresu laserowej medycyny estetycznej:

 • Trądzik pospolity
 • Trądzik aktywny
 • Blizny po trądziku
 • Wypryski i zapalenia skóry
 • Rozszerzone pory
 • Wypadanie włosów
 • Trądzik różowaty
 • Łuszczyca
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Rogowacenie okołomieszkowe
 • Rogowacenie łojotokowe
 • Blizny pourazowe
 • Blizny pooperacyjne
 • Świeże czerwone rozstępy
 • Stare białe rozstępy
 • Naczynka na twarzy
 • Rumień na twarzy
 • Przebarwienia posłoneczme
 • Melazma
 • Zmarszczki
 • Zwiotczenie skóry na twarzy i szyi
 • Zwiotczenie skóry na ciele
 • Utrata jędrności i gęstości skóry
 • Nierównomierny koloryt skóry
 • Powiększanie ust
 • Problemy intymne: suchość pochwy, zanik sromowo – pochwowy, nietrzymanie moczu, postmenopauzalne zanikowe zapalenie pochwy, odmłodzenie okolic intymnych, wybielanie warg sromowych u kobiet

Jednym z najczęstszych pytań, jakie otrzymujemy od zainteresowanych pacjentów, jest: „Czy naprawdę możecie pomóc w moim stanie? Czego mogę się spodziewać podczas mojej wizyty?”

Tak, jeśli masz problem stomatologiczny lub Twój stan jest związany ze skórą lub włosami, nasi specjaliści dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu oraz certyfikownym urządzeniom, zrobią wszystko, by zdiagnozować i opracować indywidualny, holistyczny plan terapii, dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości.
Współdziałanie lekarza i kosmetologa daje bezpieczeństwo, gwarancję oraz nieograniczone możliwości zabiegowe.

Korzyści dla pacjenta:

 • Miejsce, gdzie pasja łączy się z wiedzą i technologią, aby zrozumieć i odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby.
 • Każda wizyta u nas to miła atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i zaufania.
 • Pielęgnujemy relację z naszymi pacjentami, pamiętając o opiece również po zabiegu i wizytach kontrolnych.
 • Certyfikowane technologie, poparte badaniami klinicznymi.
 • Minimalny dyskomfort nawet przy bolesnych procedurach.
Jak przygotować się do pierwszej wizyty?
 
1. Przygotuj swoje pytania wcześniej.
 
Rozpocznij wizytę, wiedząc dokładnie, o co możesz chcieć zapytać. Zrób pełną listę obaw, wcześniej istniejących schorzeń, wszelkich stosowanych leków. Dzięki temu masz gwarancję, że w pełni wykorzystasz wizytę, a nie przypomnisz sobie o czymś dla Ciebie istotnym po wyjściu z kliniki. 
 
2. Zwróć uwagę na to, co używasz.
 
Nawet będąc ekspertami w dziedzinie skóry, możemy nie znać wszystkich istniejących sposobów leczenia miejscowego lub doustnego. Za każdym razem, gdy konsultujesz się z konkretnym produktem, zawsze upewnij się, że masz zdjęcie produktu, w tym nazwę produktu, jego moc leczniczą i wszelkie inne składy chemiczne. W farmakologii dwa pozornie identyczne kremy lub leki  mogą mieć moc różne stężenie substancji leczniczej. Już sama ta różnica może dać zupełnie inne wyniki, dlatego ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jakiego produktu używasz. 
 
Zrób listę kosmetyków, które obecnie stosujesz oraz takich które zalegają Ci w szufladach czy na półce. Czasami zdarza się, że łącząc dwa różne produkty nie uzyskujesz zamierzonego efektu, ale stosowanie ich osobno może naprawdę zadziałać! Przyjrzyj się produktom, które masz pod ręką o działaniu łagodzącym stany zapalne, po opalaniu, dla dzieci itp. w jakiej formie są: spray, maść, krem, pianka, żel.  Może się okazać, że posiadasz jakąś „perełkę”, którą włączymy w plan pozabiegowy.
 
3. Nie oczekuj szybkich efektów
 
Zbyt wiele osób trafia do klinik myśląc, że szybki zabieg lub jedna wizyta całkowicie odmieni ich skórę. Jeśli Twój problem jest skomplikowany, musisz liczyć się z tym, że różni pacjenci z takim samym problem mogą doświadczać różnych wyników. Ktoś z dokładnie Twoim typem skóry może uzyskać niesamowite rezultaty w minimalnym czasie, podczas gdy Ty będziesz musiał poczekać tygodnie, zanim zauważysz najmniejszą poprawę. Podczas wizyty zawsze pytaj, czego możesz spodziewać się po zabiegu, aby móc ustalić odpowiednie oczekiwania. Nie bądź zdziwiony jeśli wyznaczymy dla Ciebie termin wizyty kontrolnej, aby móc ponownie ocenić Twój plan leczenia, czy musimy coś dodać, usunąć lub zmienić.
 
4. Bądź przekonany co do technologii lub preparatów z których korzystamy w naszej klinice
 
Nie wahaj się zapytać z jakich urządzeń korzystamy, zapytaj o badania kliniczne, upewnij się że preparaty i urządzenia stosowane podczas zabiegu są wysokiej jakości i gwarantują bezpieczeństwo. To Ty poddajesz się zabiegom i musisz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach. Korzystamy tylko ze sprawdzonych certyfikowanych urządzeń oraz preparatów, dlatego możemy być dumni z naszej pracy.
 
5. Nie wahaj się przywieźć zdjęć
 
Oprócz wypełnienia pełnej dokumentacji medycznej, będziemy Ci wdzięczni za przyniesienie ze sobą zdjęć. Pomoże to zdiagnozować pewne problemy, a jeśli poddajesz się zabiegom kosmetycznym i z zakresu medycyny estetycznej, porównanie młodszego obrazu siebie pozwoli lepiej zrozumieć strukturę Twojej twarzy. Dzięki temu, że zapoznamy się z wyglądem Twojej twarzy kiedy była młoda, znacznie ułatwi próbę odtworzenia Twojego młodzieńczego wyglądu.
 
6. Zawsze rezerwuj zabieg z wyprzedzeniem
 
Nigdy nie rezerwuj zabiegów na ten sam dzień jeśli planujesz jakieś ważne wydarzenie. 
 
Nawet procedury lunchowe, zajmujące 10-30 minut ,mogą powodować skutki uboczne. Jeśli masz pytania dotyczące tego, z jakim wyprzedzeniem wystarczy, po prostu zadzwoń do gabinetu i zapytaj nas.