Mezoterapia mikroigłowa Kraków

Przywróć jędrność swojej skórze

TECHNOLOGIA:
Mezoterapia mikroigłowa
CZAS ZABIEGU:
70-90 min.
REKONWALESCENCJA:
2 dni
WYKONUJE:
kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-6 zabiegów raz w miesiącu
 

 

Mezoterapia mikroigłowa - Na czym polega zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa jest jednym z zabiegów wykorzystywanych we współczesnej kosmetologii. Procedura zabiegowa zawsze poprzedzona jest konsultacją wstępną ze specjalistą i polega na kontrolowanym nakłuwaniu poszczególnych warstw skóry przy użyciu niewielkich igieł umieszczonych w urządzeniu. W konsekwencji zabiegu następuje stymulacja produkcji fibroblastów i keratynocytów, a co za tym idzie skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Podczas zabiegu stosowane są preparaty o właściwościach nawilżających, ujędrniających lub przeciwtrądzikowych – dobór odpowiedniego produktu ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb skóry.
Dla uzyskania maksymalnych rezultatów zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie w zależności od konkretnego problemu Pacjenta.

Po przeprowadzeniu kuracji należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń przekazanych przez specjalistę wykonującego zabieg.

Dla kogo zabieg mezoterapii mikroigłowej w krakowie?

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polecany w szczególności osobom, które pragną przywrócić jędrność i elastyczność swojej skórze. Zabieg idealnie sprawdzi się również w przypadku problemów z cellulitem, rozstępami, bliznami oraz zmarszczkami. Mezoterapia mikroigłowa może być także stosowana jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu