remodeling 4D

remodeling 4d Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Er:YAG 2940 nm 
Laser Nd:YAG 1064 nm 
CZAS ZABIEGU:
30-90 min.
REKONWALESCENCJA:
1-5 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-2 w roku
 

 

Na czym polega zabieg remodeling 4D Kraków?

Zabiegi przy użyciu lasera firmy FOTONA to  procedury, które stanowią swoistą alternatywę dla tradycyjnych wypełniaczy. W Alfa Dental&Beauty dobór odpowiedniej procedury zabiegowej ustalamy indywidualnie dla każdego Pacjenta w trakcie konsultacji z naszym specjalistą. Dzięki wykorzystaniu lasera firmy FOTONA w stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie zredukować niedoskonałości skóry w postaci zmarszczek oraz zwiększyć jej jędrność i elastyczność.
W trakcie zabiegów laserowych wykorzystywane są dwie długości fali 2940 nm (laser Er:YAG) oraz 1064 nm (laser Nd:YAG).

Połączenie dwóch długości fal oraz odpowiednie dobranie parametrów zabiegowych umożliwia osiągnięcie trwałych i spektakularnych efektów w krótkim okresie.

Wyróżniamy 4 rodzaje laserów FOTONA:

REMODELING 3D (resurfacing, peeling, fotoodmładzanie)
REMODELING 4D (resurfacing, peeling, fotoodmładzanie i endolifting)
REMODELING  5D (resurfacing, peeling, fotoodmładzanie, endolifting lifting okolicy oczu)
REMODEING 6D (resurfacing, peeling, fotoodmładzanie, endolifting, lifting okolicy oczu i laserowe powiększanie ust)

emodeling 4D – zabieg składający się z 4 etapów:

  • Lifting wykonywany po wewnętrznej stronie jamy ustnej, zwiększa napięcie i elastyczność policzków, wygładza bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust i linie marionetki.
  • Naprawa uszkodzonych komórek skóry, silna stymulacja do naprawy włókien kolagenowych
  • Lifting termiczny, likwiduje blizny potrądzikowe, i pourazowe, poprawia jakość i kondycję skóry
  • Peeling laserowy, który napina skórę, poprawia teksturę naskórka, wygładza ją, zmniejsza rozszerzone pory i normalizuję pracę gruczołów łojowych

Po zakończeniu zabiegu Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

REMODELING 4D Kraków stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów z zakresu iniekcyjnej medycyny estetycznej. Daje możliwość wygładzenia bruzd nosowo-wargowych i linii marionetek bez konieczności użycia wypełniaczy, czy nici liftingujących. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, a pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.

Polecany jest osobom, które pragną pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości skóry. To idealna propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długi okres rekonwalescencji.

*Zabieg REMODELING 5D to połączenieprocedury zabiegowej REMODELING 4D z zabiegiem Eye Booster.

Natomiast zabieg REMODELING 6D jest połączeniem procedury laserowej REMODELING4D z zabiegiem Eye Booster i Lip Booster.

Uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów kuracji laserem możliwe jest po przeprowadzeniu pełnej serii zabiegowej. Dokładna ilość zabiegów zależna jest od indywidulanych predyspozycji Pacjenta oraz obszaru objętego zabiegiem.

Po wykonaniu procedury zabiegowej w trakcie wizyty nasz specjalista przedstawia Pacjentowi zalecenia podbiegowe, których należy bezwzględnie przestrzegać.

remodeling 4D Kraków – dla kogo?

REMODELING 4D Kraków to alternatywa dla bardziej inwazyjnych procedur. Zabiegi laserowe polecane są do wygładzenia bruzd nosowo-wargowych oraz linii marionetek. REMODELING 4D świetnie sprawdzi się również u osób, które w skuteczny sposób pragną pozbyć się oznak starzenia oraz różnego rodzaju niedoskonałości. Niebywałą zaletą REMODELING 4D jest brak okresu rekonwalescencji oraz widoczność efektów bezpośrednio po wykonanym zabiegu.

  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
FOTONA 4D Kraków

Efekty zabiegu