Medycyna estetyczna

Modelowanie ust kwasem hialuronowym Kraków

TECHNOLOGIA:

Kwas hialuronowy

CZAS ZABIEGU:
30-60min.
REKONWALESCENCJA:
3-4 dni
WYKONUJE:
lekarz
LICZBA ZABIEGÓW:
1 co 6-9 m-cy
 

 

Na czym polega zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym

Modelowanie i rewitalizacja ust kwasem hialuronowym jest najczęściej wybieranym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Najczęściej, ze względu na najlepsze efekty, oprócz laseroterapii, stosuje się preparaty kwasu hialuronowego. W Alfa Dental&Beauty stosujemy wyłącznie certyfikowane preparaty, uznanych światowych marek ( na życzenie pacjentki dobieramy preparaty vegańskie, nie testowane na zwierzętach).

Zabieg polega na podaniu odpowiedniego preparatu kwasu hialuronowego w obszar czerwieni wargowej, po uprzednim zastosowaniu znieczulenia miejscowego w postaci kremu lub znieczulenia stomatologicznego.

Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu, jednak ostateczny rezultat oceniamy po okresie około dwóch tygodni. Kwas hialuronowy wiąże wodę i układa się w tkankach kilkanaście dni. Efekt zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy.

Po zakończeniu zabiegu Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

Dla kogo?

Zabieg polecany jest osobom, które nie są zadowolone z kształtu, jędrności i kolorytu ust, pragną pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości.Przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym może być stosowane zarówno profilaktycznie, w celu nawilżenia i stymulacji produkcji kolagenu, jak i w celu korekty kształtu, wyrównania asymetrii i powiększenia.

Pacjentki, które powiększają usta po raz pierwszy i obawiają się zbyt mocnego, nienaturalnego efektu, polecane jest przeprowadzenie zabiegu w kilku etapach, w odpowiednich odstępach czasu, wstrzykując się jednorazowo niewielką ilość kwasu hialuronowego, co pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu. 

Czas rekonwalescencji w zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym

Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po zabiegu, więc jest to idealna propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długą przerwę w codziennych obowiązkach.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu