Dermatologia

Dermatolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry. Zajmuje się również profilaktyką i pielęgnacją skóry. Dermatolog może diagnozować i leczyć różne schorzenia skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, egzema, infekcje skóry czy różnego rodzaju alergie skórne.

W trakcie wizyty specjalista dermatolog przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad medyczny. Następnie wykonuje dokładne badanie skóry, oceniając jej stan i poszukując ewentualnych zmian lub nieprawidłowości.

Dermatologia

Medycyna estetyczna Kraków

Czym jest medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna to dziedzina pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wyróżniają się małą inwazyjnością lub często jej brakiem. Są przeprowadzane bez użycia skalpela i nie wiążą się z koniecznością długotrwałej rekonwalescencji.

Na czym polega medycyna estetyczna

Korzystanie z medycyny estetycznej cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród Pań, ale i Panów. Pojawianie się nowoczesnych technik oraz preparatów daje coraz większe możliwości zapobiegania niedoskonałości skóry czy oznakom starzenia. Efektem zabiegu medycyny estetycznej powinno być przede wszystkim naturalnie wyglądająca poprawa wyglądu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są w gabinetach przez odpowiednio wykwalifikowanych lekarzy. Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad, który polega na identyfikacji problemu oraz ustaleniu możliwych metod eliminacji. 

Dzięki doświadczonym lekarzom w gabinecie Alfa Dental & Beauty w Krakowie uzyskasz naturalny oraz atrakcyjny wygląd.

Likwidacja
zmarszczek

Lecznie
nadpotliwości

Leczenie
bruksizmu

Bioremodeling

wkrótce w ofercie

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym

Wolumetria
twarzy

Mezoterapia
igłowa

Wampirzy
lifting

Peptydowa
terapia skóry

Biostymulatory
tkankowe

Zabiegi medycyny estetycznej

Szeroki zakres usług zabiegów

Medycyna estetyczna Kraków oferuje szeroki zakres usług, jakie zabiegi oferuje nasz gabinet znajdą Państwo wyżej gdzie można przejść bezpośrednio do wybranej oferty. Medycyna estetyczna najczęściej kojarzona jest z wypełnianiem ust usuwaniem zmarszczek. Jednak możliwości, jakie daje ta dziedzina jest o wiele więcej.

Usuwanie niedoskonałości o różnym podłożu

Odwiedź salon Alfa Dental & Beauty w Krakowie i skorzystaj z naszych suług