Laserowa

Redukcja rumienia Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Nd:Yag 1064 nm 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
IPL 
CZAS ZABIEGU:
15-30 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-6 zabiegów raz na 2-4 tygodnie
 

 

Na czym polega laserowa redukcja rumienia?

Osoby posiadające cerę naczyniową bardzo często borykają się z problemem nadwrażliwości skóry, pajączków, rumieńców czy zaczerwienień skóry na brodzie, czole, nosie i policzkach. Do głównych czynników powstawania tego typu niedoskonałości zaliczamy uwarunkowania genetyczne oraz różne niekorzystne czynniki takie jak nagłe zmiany temperatury, czy przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, nadmierne opalanie się, stres, nieodpowiednią pielęgnację oraz niewłaściwą dietę.

Z pomocą przychodzi laseroterapia i laserowa redukcja rumienia. Laserowa redukcja rumienia charakteryzuje się bezpieczeństwem i gwarantuje  skutecznością. To idealny zabieg dla Pacjentów, którzy pragną pozbyć się niedoskonałości, a tym samym nadać skórze utracony blask i zdrowy wygląd.

W naszej klinice każdy zabieg wykonujemy po uprzedniej konsultacji wstępnej, podczas której omawiamy oczekiwania Pacjenta i kwalifikujemy go do zabiegu.

Laserowa redukcja rumienia polega na zastosowaniu różnych procedur pielęgnacyjnych odpowiednich do danego rodzaju skóry oraz użyciu różnych rodzajów laserów i IPL, które umożliwiają uzyskanie przewidywalnych efektów.

Przeprowadzenie pełnej kuracji redukcji rumienia, umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów

Maksymalne efekty terapii jesteśmy w stanie uzyskać po przeprowadzeniu serii 4-6 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodni. Przeprowadzenie pełnej kuracji umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów, a tym samym usunięcie wszelkich zmian naczyniowych powstałych na różnym podłożu, w tym rumienia, powierzchniowych naczynek oraz zaczerwienień skóry.

Dodatkowo po zabiegu struktura skóry regeneruje się, dzięki czemu dochodzi do jej wzmocnienia i przebudowy oraz ograniczenia nawracania tego typu problemów w przyszłości.

Po wykonaniu zabiegu laserowej redukcji rumienia każdemu Pacjentowi nasi doświadczeni specjaliści przekazują odpowiednie zalecenia, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Laserowa redukcja rumienia Kraków – dla kogo?

Laserowa redukcja rumienia Kraków to zabieg polecany w szczególności dla osób borykających się z problemem nadwrażliwości skóry, popękanych naczynek, miejscowych zaczerwienień skóry oraz rumienia.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Redukcja rumienia Kraków

Efekty zabiegu