Kosmetologia Kraków

Alfa Dental & Beauty - Kim jesteśmy?

Alfa Dental & Beauty to renomowany gabinet medycyny i kosmetologii estetycznej, który został stworzony specjalistów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, stomatologi oraz kosmetologii.

Wieloletnie doświadczenie ponad 20 lat na rynku oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami to dowód na to, że warto nam zaufać i skorzystać z zabiegów kosmetycznych w naszym gabinecie.
Gabinet Alfa Dental & Beauty to miejsce na mapie Krakowa, gdzie świadczymy usługi zapewniając komfort i bezpieczęństwo pacjentom. Poznaj nas bliżej.

Peeling
laserowy

Nieinwazyjny
lifting laserowy

Laserowa regeneracja
(fotoodmładzanie)

Infuzja
tlenowa

Peelingi
medyczne

Peeling kawitacyjny
(pielęgnacyjny)

Mezoterapia
mikroigłowa

Zabiegi
Dottore

Laminacja brwi
i rzęs

Czym różni się kosmetologia od medycyny estetycznej?

Kosmetologia działa przede wszystkim na powierzchni skóry

Istnieją różnice między kosmetologią a medycyną estetyczną. Kosmetologia działa przede wszystkim na powierzchni skóry np. peelingi medycznepeeling kawitacyjnyzabiegi Dottore. Natomiast medycyna estetyczna ma dogłębne działania, które dają szybkie efekty. W przypadku zabiegów z kosmetologii są to działania zachowawcze np. zapobieganie bądź spowolnienie okresów starzenia. 
W przypadku medycyny estetycznej możemy zniwelować zmarszczki i oznaki starzenia, które są już od wielu lat. 
 
Kosmetologia Kraków to mało inwazyjne procedury polegające na zabiegach pielęgnacyjnych. Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające wykonuje kosmetolog. Natomiast zabiegi typu osocze bogatopłytkowe, toksyna botulinowa, zabiegi z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego wykonuje lekarz. 
 
Kosmetologia Kraków to szeroka oferta zabiegów na twarz oraz ciało.