Laserowa Regeneracja

Odmładzanie skóry Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Nd:Yag 1064 nm 
Laser Er: Yag 2940 nm
Laser Nd:YAP 1340 nm 
CZAS ZABIEGU:
45-60 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 3-7 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-6 zabiegów raz w miesiącu
 

 

Na czym polega laserowe odmłodzenie skóry?

Upływający czas sprawia, że nasza skóra tracijędrność i sprężystość, przez co wygląda na bardziej zmęczoną i pozbawioną blasku. W Alfa Dental&Beauty stosujemy wiele różnych certyfikowanych technologii, które w skuteczny sposób umożliwiają pozbyć się tych defektów urody.
Laserowe odmłodzenie skóry to metoda, która cechuje się wysokim bezpieczeństwem i  skutecznością działania.
W Alfa Dental&Beauty laserowe odmładzanie skóry zawsze poprzedzone jest konsultacją kwalifikującą Pacjenta do zabiegu. Procedura zabiegowa polega na redukcji wierzchnich warstw naskórka przy jednoczesnej stymulacji produkcji włókien kolagenowych w skórze właściwej.

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów kuracji laserowej zalecamy wykonanie serii 1-6 zabiegów w odstępach co 1 miesiąc. Warto zaznaczyć, że już po wykonaniu jednego zabiegu skóra wgląda zdrowiej, odzyskuje utracony blask i koloryt.

Dodatkowo wzrasta jej napięcie i elastyczność. Laserowe odmłodzenie skóry umożliwia również przebudowę skóry oraz spłycenie głębokich bruzd i zmarszczek.
Po wykonaniu laserowego odmłodzenia skóry przekazujemy Pacjentowi najważniejsze zalecenia, których należy przestrzegać.

W naszej klinice laserowe odmłodzenie skóry wykonujemy przy użyciu:

  1. Lasera Er:YAG o wszechstronnym zastosowaniu. Laser Er:YAG 2940 nm wyróżnia się wysoką pochłanialnością w wodzie. W efekcie umożliwia precyzyjne działanie na skórze Pacjenta, tym samym ograniczając do minimum efekty nieporządne takie jak np. przebarwienia po zastosowaniu laserów.
  2. Lasera neodymowo-yagowego, czyli Nd:YAG. Jest to laser impulsowy o długości fali 1064 nm, wyróżniający się wszechstronnością działania. Swoje zastosowanie znajduje w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej takich jak fotoodmładzanie, depilacja, redukcja rumienia, zamykanie naczynek, odmłodzenie skóry.
  3. Lasera Nd:YAP. Jest to laser frakcyjny nieablacyjny o długości fali 1340 nm. Technologia zastosowana w tym laserze daje efekty od pierwszego zastosowania, z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa i bez okresu rekonwalescencji. Nd:YAP 1340 nm ma 9×większa głębokość penetracji, co gwarantujeo dużą skuteczność kliniczną.

Dla kogo przeznaczone jest laserowe odmłodzenie skóry Kraków?

Laserowe odmładzanie skóry Kraków to zabieg dedykowany w szczególności dla osób, które po terapii laserowej oczekują maksymalnego efektu remodelingu skóry.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Odmładzanie skóry Kraków

Efekty zabiegu