Eye BOOSTER

Laserowy lifting powiek Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Er:Yag 2940 nm
Laser Nd:YAP 1340 nm
CZAS ZABIEGU:
30 min.
REKONWALESCENCJA:
brak
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-6 zabiegów raz w miesiącu
 

 

Na czym polega laserowy lifting powiek Kraków?

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna. To właśnie w tej okolicy widać pierwsze oznaki starzenia w postaci zmarszczek, utraty jędrności i elastyczność. W naszej klinice oferujemy wiele innowacyjnych możliwości, dzięki którym nasi Pacjenci mogą odzyskać pełne młodzieńczego blasku spojrzenie.

Laserowy lifting powiek to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Er:YAG 2940 nm lub laserem Nd:Yap 1340 nm. Zastosowanie lasera umożliwia przeprowadzenie bezoperacyjnego liftingu powiek, który gwarantuje minimalizację wszelkich skutków ubocznych oraz krótki okres rekonwalescencji. Laserowy lifting powiek to również świetna alternatywa w stosunku do zabiegów chirurgicznych, takich jak blefaroplastyka.

W naszej klinice zabieg laserowego liftingu powiek przeprowadzają doświadczeni lekarze, dzięki czemu efekty zabiegu są naturalne i dobrze widoczne.

Lifting powiekzawsze poprzedzony jest konsultacją, podczas której oceniamy stan skóry, dobieramy odpowiednią metodę i kwalifikujemy pacjenta do zabiegu. Sam zabieg polega na kontrolowanym podgrzewaniu włókien kolagenowych za pomocą wiązki lasera. W efekcie następuje stymulacja istniejących już włókien kolagenowych do produkcji nowego kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i napięcie skóry.

Zalecana ilość zabiegów laserowego liftingu powiek Eye Booster

W celu uzyskania oczekiwanych efektów terapii zalecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach co 1 miesiąc. Rezultaty zabiegu są spektakularne skóra na górnej i dolnej powiece staje się bardziej jędrna i wygładzona, a zmarszczki, cienie oraz worki pod oczami ulegają spłyceniu.

Warto zaznaczyć, iż rezultat końcowy widoczny będzie po kilku miesiącach – to właśnie tyle czasu skóra potrzebuje na regenerację i odbudowę. Dodatkowo laserowy lifting powiek skutecznie redukuje zmarszczki i odmładza skórę wokół oczu.

Po przeprowadzeniu laserowego liftingu powieknasz specjalista przekazuje zalecania pozabiegowe, którychnależy bezwzględnie przestrzegać.

Dla kogo przeznaczony jest laserowy lifting powiek?

Laserowy lifting powiek to zabieg dla osób, które poszukują bezbolesnej i naturalnej metody redukującej oznaki starzenia w okolicy oczu. Laserowy lifting powiek to również świetny wybór dla osób aktywnych, które nie chcą przebywać długiego okresu rekonwalescencji.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Laserowy lifting powiek Kraków

Efekty zabiegu