Odnowa i biorestrukturyzacja

Biostymulatory tkankowe 

TECHNOLOGIA:

Biostymulator tkankowy

CZAS ZABIEGU:
30- 60 min ze znieczuleniem
REKONWALESCENCJA:
1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
 

 

Na czym polega zabieg likwidacji zmarszczek

Biostymulatory tkankowe to preparaty służące do odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Preparaty łączą w sobie 4 składniki aktywne: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, r-kolagen, peptydy oraz karboskycelulocę, tym samym umożliwiając regenerację wszystkich warstw skóry.

Procedura zabiegowa poprzedzona jest konsultacją wstępną i polega na podaniu preparatu za pomocą cienkiej igły metodą iniekcjiw obszar objęty zabiegiem. Dla uzyskania maksymalnych rezultatów terapii zalecamy wykonanie serii 2 zbiegów w odstępach co 1 miesiąc, a następnie 1 zabiegu przypominającego po 4-6 miesiącach od zakończenia terapii.

Po przeprowadzeniu terapii należy przestrzegać zaleceń specjalisty. Dla podtrzymania oraz wydłużenia efektów terapii zalecamy stosowanie kompleksowej pielęgnacji domowej MonoDerma.

Dla kogo biostymulatory tkankowe?

Biostymulatory tkankowe polecane są wszystkim osobom borykającym się z problemami takimi jak blizny, rozstępy i zmarszczkami i bruzdy na skórze. Dodatkowo zabieg idealnie sprawdzi się również u osób ze skórą suchą, wiotką i potrzebującą rewitalizacji. Biostymulatory tkankowe to także preparaty, które swoje zastosowanie znajdują w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu