Nasz zespół

Alfa Dental&Beauty

W Alfa Dental&Beauty pracuje zespół specjalistów z zakresu różnych dziedzin stomatologii, medycyny i kosmetologii z ogromnym doświadczeniem klinicznym i wiedzą teoretyczną zdobytą na licznych kursach w Polsce i zagranicą. 

Współpraca doświadczonych klinicystów z różnych dziedzin pozwala na interdyscyplinarna opiekę i kompleksowe leczenie, nawet bardzo skomplikowanych przypadków.

Dr n. med. Marta Maciak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2007 roku uzyskała specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endododoncją. Doświadczenie zawodowe zdobywała prywatnych klinikach w Niemczech.
W latach 2004-2009 pracowała na stanowisku asystenta Białostockiego Uniwersytetu Medycznego, a w 2009 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu dermatologii. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej.

Jest absolwentką Międzynarodowych Studiów Akademii Stomatologii Laserowej (ALD) oraz zaawansowanej stomatologii laserowej BAIRD. Jest prezesem ALD (Academy of Laser Dentistry) Study Club Poland oraz AMERIAA Poland (American Aesthetic Association).

Autorka wielu publikacji z zakresu endodoncji, stomatologii i laseroterapii; od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy w Polsce i na świecie w dziedzinie stomatologii estetycznej, medycyny estetycznej i zastosowania laserów, zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej.

Jest lekarzem obdarzonym cierpliwością, ciepłem i niezwykłymi umiejętnościami manualnymi.

Prywatnie miłośniczka żeglarstwa, turystyki górskiej i pasjonatka podróży.

Aneta Wyżga-Kostek

Kosmetolog z wykształcenia i zamiłowania.
Z Alfa Dental & Beauty zawiązana od 2016 r.
Doświadczony szkoleniowiec, ekspert w zakresie zabiegów laserowych oraz kosmetologii regeneracyjnej w stylu healthy ageing. Do swojej pracy podchodzi z pasją, profesjonalizmem i zawsze z uśmiechem.
Jej główne motto w zakresie kosmetologii to „umiar i rozwaga”. Bardzo dużą wagę przykłada do edukacji, a dzięki zdobytej wiedzy potrafi zaopiekować się pacjentem kompleksowo, kierując się holistycznym podejściem. Umiejętnie łączy najbardziej skuteczne zabiegi w pełni zindywidualizowane kuracje piękna „szyte na miarę”. Nie ulega trendom, dlatego przez 15 lat swojej pracy zawodowej współpracuje tylko z godnym zaufania markami oraz producentami urządzeń.

 

W pracy z pacjentami stawia na autentyczność i zaufanie, uczy swoich pacjentów, że prawdziwy beauty power – czyli dbanie o swoja urodę i zdrowie zaczyna się od umiaru i niezbędnej systematyczności, a słynne powiedzenie Coco Chanel „Mniej znaczy więcej” sprawdza się nie tylko w modzie, ale również w urodzie.

Szczególnie ceni sobie połączenie szlachetnej i harmonijnej w swoim działaniu kosmetyki pielęgnacyjnej z doborem indywidualnych procedur z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej, które jest działaniem na miarę XXI wieku.

Jeśli masz swojego fryzjera, trenera to również powinieneś mieć swojego kosmetologa – specjalistę od skóry, osobę z wiedzą i doświadczeniem. W pielęgnacji chodzi przede wszystkim o rozmowę i plan na najbliższe lata. Jeśli szukasz swojego towarzysza po świecie urody, Aneta zaprasza do wspólnej podróży.

Renata Bugajska

Mgr inż. Renata Bugajska
Absolwentka AGH i. S. Staszica w Krakowie, dodatkowo uzyskała certyfikat zawodowy „Manager biura ze specjalizacją kadry i płace. Specjalista do spraw ochrony danych osobowych w placówce medycznej i gabinecie stomatologicznym.

Z Alfa Dental&Beauty związana od 2009 r. Pracuje na stanowisku rejestratorki i specjalisty do spraw administracyjnych.

Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych szkoleniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Jest osobą ceniącą szczere i otwarte relacje. W pracy wykazuje się dużym zaangażowaniem, lojalnością i bardzo profesjonalnym podejściem.
Jest bardzo życzliwą, pozytywnie nastawioną do ludzi i otwartą osobą. Uśmiech zawsze gości na jej twarzy i chętnie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące procesu leczenia.

To właśnie jej miły głos usłyszycie Państwo dzwoniąc do naszej recepcji.
Prywatnie pasjonatka muzyki i podróży.

Jolanta Bąba

Dyplomowana higienistka stomatologiczna związana z Alfa Dental&Beauty od 2009 r.
Pracuje na stanowisku asystentki i higienistki stomatologicznej.

Uwielbia poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, webinariach i czytając fachową literaturę.

Ukończyła liczne kursy, dzięki którym podwyższa swoje kompetencje i nieustannie rozwija w zakresie profilaktyki, profesjonalnej higienizacji, ergonomii i innych dziedzin, dzięki czemu jest na bieżąco z nowościami stomatologicznymi.

Jako asystentka pracuje przy wszystkich zabiegach, poczynając od endodoncji, a na implantologii kończąc. Zawsze dba o komfort pacjenta, a z lekarzami tworzy zgrany team, dzięki czemu zabiegi przebiegają bardzo sprawnie.

Podczas pracy jako higienistka, dokłada wszelkich starań, by zabiegi były wykonane bardzo dokładnie. Jest przy tym bardzo delikatna, cierpliwa i łatwo nawiązuje ciepłą relację z Pacjentami, nawet najmłodszymi.

Jest bardzo empatyczną osobą, z niezwykle optymistycznym nastawieniem.

Prywatnie pasjonatka kolarstwa, fitness i zdrowego stylu życia.

dr n. med. Arkadiusz Makowiecki

Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1993 roku. W 1996 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii stomatologicznej. Pierwsze szkolenie w zakresie implantologii stomatologicznej odbył w 1996 roku.

Od tego czasu pogłębia wiedzę i doskonali umiejętności uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą.

Prowadzi też wykłady dla lekarzy oraz uczestniczy w programach naukowych z zakresu chirurgii i implantologii realizowanych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Autor publikacji z dziedziny implantologii.

Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej będącego częścią Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego ( OSIS-EDI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI-ICOI/ DGOI). Od 1993 prowadzi praktykę stomatologiczna oraz współpracuje z licznymi klinikami jako lekarz implantujący. Arkadiusz Makowiecki jest także lekarzem- konsultantem firm Thommen i Osstell w Polsce.

lek.dent. Krzysztof Lipczyński

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Opis w przygotowaniu ...

dr hab. n. med. Monika Zamachowska

Specjalista ginekologii i położnictwa

Opis w przygotowaniu ...