Laserowe

Usuwanie brodawek Kraków

TECHNOLOGIA:

Laser Er:YAG 2940 nm

CZAS ZABIEGU:
30-60min.
REKONWALESCENCJA:
3-4 dni
WYKONUJE:
lekarz
LICZBA ZABIEGÓW:
1-2
 

 

Na czym polega laserowe usuwanie brodawek Kraków?

Brodawki wirusowe są to, innymi słowy, zmiany powstałe na skórze w wyniku infekcji wirusem HPV. Brodawki najczęściej zlokalizowane są stopach, dłoniach oraz twarzy. Laserowe usuwanie brodawek to skuteczna procedura, która umożliwia trwałe usunięcie brodawek wirusowych.

W Alfa Dental&Beautydo usuwania brodawek wirusowych używamy najnowszej generacji laserów. Usuwanie brodawek poprzedzone jest konsultacją wstępną, podczas której nasz specjalista kwalifikuje Pacjenta do zabiegu. Procedura właściwa polega na odparowaniu wiązką lasera zmian chorobowych na skórze przy użyciu lasera firmy FOTONA Er: Yag, Nd:Yag oraz lasera diodowego z wykorzystaniem PAD. Uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów możliwe jest po wykonaniu serii 3-5 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie

Usuwanie brodawek to procedura wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Po usunięciu brodawki i zakończeniu laseroterapii Pacjent otrzymuje dalsze zalecenia dotyczące postępowania po zabiegu.

Usuwanie brodawek Kraków – rodzaje brodawek:

Brodawki płaskie (kurzajki) – gładkie zmiany o kolorze zbliżonym do odcienia skóry, posiadające błyszczącą powierzchnię. Najczęściej występują u dzieci, są liczne i mają rozsiany charakter.

Brodawki na stopach – najczęściej występują u osób z nadpotliwością stóp, pojedynczo lub w skupiskach. Są zazwyczaj płaskie, mogą również przybierać postać mięsistą. Często są mylone z odciskiem, Objawem brodawek jest m.in. łuszczenie się skóry na stopie. Brodawki te należy jak najszybciej usunąć, ponieważ szybko się rozprzestrzeniają, są zakaźne i może towarzyszyć im stan zapalny. Dotyczą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Brodawki płciowe (kłykciny kończyste)–zazwyczaj przenoszone drogą płciową lub w przypadku bezpośredniego kontaktu ze skórą. Powstają przez wirus HPV, najczęściej występują w kolorze jasnoróżowym.

Laserowe usuwanie brodawek Kraków – dla kogo?

Laserowe usuwanie brodawek Kraków to procedura zabiegowa przeznaczona w szczególności dla osób, które pragną usunąć brodawki na różnych partiach ciała.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Usuwanie brodawek Kraków

Efekty zabiegu