Technologia: kwas hialuronowy

Bruzdy nosowo-wargowe Kraków

TECHNOLOGIA:

Kwas hialuronowy

CZAS ZABIEGU:
30-60min.
REKONWALESCENCJA:
3-4 dni
WYKONUJE:
lekarz
LICZBA ZABIEGÓW:
1 co 6-9 m-cy
 

 

Na czym polega zabieg wypełnienie bruzd nosowo-wargowo?

Bruzdy nosowo-wargowe Kraków - wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym. Zabieg medycyny estetycznej polegającym na wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym celem spłycenia i wyrównania bruzd. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym kremem, dzięki czemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu w trakcie zabiegu.

Modelowanie i rewitalizacja ust kwasem hialuronowym jest najczęściej wybieranym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Najczęściej, ze względu na najlepsze efekty, oprócz laseroterapii, stosuje się preparaty kwasu hialuronowego.

W Alfa Dental&Beauty stosujemy wyłącznie certyfikowane preparaty, uznanych światowych marek (na życzenie pacjentki dobieramy preparaty vegańskie, nietestowane na zwierzętach).
Zabieg polega na podaniu odpowiedniego preparatu kwasu hialuronowego w obszar czerwieni wargowej, po uprzednim zastosowaniu znieczulenia miejscowego w postaci kremu lub znieczulenia stomatologicznego.

Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu, jednak ostateczny rezultat oceniamy po okresie około dwóch tygodni. Kwas hialuronowy wiąże wodę i układa się w tkankach kilkanaście dni. Efekt zabiegu utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy.
Po zakończeniu zabiegu Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

Dla kogo?

Bruzdy nosowo-wargowe Kraków - zabieg ten polecany jest osobom, które nie są zadowolone z pogłębionych bruzd, pragną pozbyć się oznak starzenia i niedoskonałości. Przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku.

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym może być stosowane zarówno profilaktycznie, w celu nawilżenia i stymulacji produkcji kolagenu, jak i w celu korekty kształtu i wyrównania asymetrii.

Pacjentki, które wypełniają bruzdy nosowo-wargowe po raz pierwszy i obawiają się zbyt mocnego, nienaturalnego efektu, polecane jest przeprowadzenie zabiegu w kilku etapach, w odpowiednich odstępach czasu, wstrzykując się jednorazowo niewielką ilość kwasu hialuronowego, co pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu.

Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po zabiegu, więc jest to idealna propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długą przerwę w codziennych obowiązkach.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Bruzdy nosowo wargowe Kraków