Ginekologia

Obkurczenie warg sromowych

TECHNOLOGIA:

Laser Er:YAG Fotona/Etherea

CZAS ZABIEGU:
30-60 min
REKONWALESCENCJA:
1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz ginekolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
CENA:

od 1000 pln

 

Obkurczenie warg sromowych – na czym polega zabieg?

Niezadowalający kształt oraz przerośnięte wargi sromowe to często wstydliwy problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Zbyt duże wargi sromowe przynoszą dyskomfort i wpływają na utratę pewności siebie. Laserowe obkurczanie warg sromowych to w pełni bezpieczna procedura, która pozwala pozbyć się uporczywych dolegliwości.

Obkurczanie warg sromowych polega na zastosowaniu wiązki światła laseraEr:YAG 2940 nm, która wywołuje tzw. remodeling włókien kolagenowych poprzez termiczne pobudzenie fibroblastów. Najlepsze efekty laserowego obkurczenia warg sromowych uzyskujemy po wykonaniu serii 3 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie, po której następuje znaczna poprawa jędrności i elastyczności skóry oraz widoczne zmniejszenie warg sromowych.

Należy pamiętać, aby przestrzegać zaleceń przekazanych przez specjalistę po zakończeniu procedury zabiegowej.

Obkurczenie warg sromowych – dla kogo?

Obkurczenie warg sromowych to zabieg, na który przede wszystkim decydują się kobiety, które pragną zmniejszyć wielkość oraz poprawić kształt warg sromowych. Zabieg doskonale sprawdza się również w przypadku braku satysfakcji z życia seksualnego oraz utraty nawilżenia warg sromowych.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu