Ginekologia

Rewitalizacja pochwy

TECHNOLOGIA:

Laser Er:YAG Etherea
Osocze
Kwas HA

CZAS ZABIEGU:
30-60 min ze znieczuleniem
REKONWALESCENCJA:
1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz ginekolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
CENA:

od 1300 pln

 

Rewitalizacja pochwy – na czym polega zabieg?

Rewitalizacja pochwy laserem to w pełni bezpieczna i bezbolesna procedura, która umożliwia wyeliminowanie wielu problemów intymnych.

Procedura zabiegowa rozpoczyna się od wprowadzenia głowicy lasera Er:YAG 2940 nmdo pochwy i polega na podgrzaniu włókien kolagenowych znajdujących się w kanale i tkankach pochwy wiązką lasera. Pod wpływem działania wysokiej temperatury kolega ulega skurczeniu, a jego włókna stają się krótsze i grube. W efekcie następuje ujędrnienie ścian pochwy, dogłębne nawilżenie oraz poprawa wyglądu pochwy. Końcowy rezultat terapii widoczny jest po około miesiącu i może utrzymywać się przez około 2 lata.

Po wykonaniu zabiegu należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń przekazanych przez specjalistę.

Rewitalizacja pochwy– dla kogo?

Laserowa rewitalizacja pochwy to procedura w szczególności polecana kobietom, które borykają się z problemem niewłaściwego wyglądu narządów intymnych. Rewitalizacja pochwy doskonale sprawdzi się także w przypadku utraty jędrności i elastyczności ścian pochwy. Zabieg polecany jest również kobietom pragnącym podnieść komfort życia seksualnego i zwiększyć doznania podczas stosunku.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu