Ginekologia

Rewitalizacja warg sromowych Kraków

TECHNOLOGIA:

Kwas hialuronowy

CZAS ZABIEGU:
30-60 min ze znieczuleniem
REKONWALESCENCJA:
1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz ginekolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-2
 

 

Rewitalizacja warg sromowych — na czym polega zabieg?

Rewitalizacja warg sromowych w Alfa Dental & Beauty przeprowadzana jest przy użyciu kwasu hialuronowego lub lasera Er:YAG 2940 nm.

Zabieg rewitalizacji warg sromowych kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu preparatu w tkankę podskórną za pomocą kaniuli. Kwas hialuronowy bezpośrednio po podaniu dogłębnie nawilża, wypełnia i wzmacnia strukturę warg sromowych. Efekty zabiegu są długotrwałe i utrzymują się przez 1-2 lat.

Laserowa rewitalizacja warg sromowych polega na obkurczeniu warg sromowych wiązką lasera. W rezultacie wargi sromowe stają się dogłębnie nawilżone, bardziej sprężyste i jędrne, a co za tym idzie, wyglądają na wyraźnie odmłodzone. Dla uzyskania maksymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii 3 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

Po przeprowadzeniu zabiegu rewitalizacji warg sromowych należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń otrzymanych od specjalisty.

Rewitalizacja warg sromowych – dla kogo?

Rewitalizacja warg sromowy to zabieg przeznaczony dla kobiet, które zmagają się z problemem poporodowego rozluźnienia ścian pochwy lub nawracającymi infekcjami intymnymi. Zabieg doskonale sprawdzi się również w przypadku pogorszenia jakości życia seksualnego. Rewitalizacja warg sromowych to także odpowiedni wybór dla kobiet, które zauważyły utratę jędrności i elastyczności okolic intymnych.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Rewitalizacja warg sromowych Kraków