Ginekologia

Ujędrnianie okolic intymnych Kraków

TECHNOLOGIA:

Laser Er:YAG 2940 nm 

CZAS ZABIEGU:
30-60 min
REKONWALESCENCJA:
1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz ginekolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1-3 co miesiąc
 

 

Ujędrnienie okolic intymnych – na czym polega zabieg?

Ujędrnienie okolic intymnych poprzedzone jest konsultacją wstępną, podczas której specjalista analizując problem, dobiera odpowiednią metodę zabiegową – laseroterapię lub wstrzyknięcie preparatu na bazie kwasu hialuronowego.

Procedura laserowego ujędrniania okolic intymnych polega na naświetleniu miejsca objętego zabiegiem światłem lasera Er:YAG 2940 nm, w wyniku czego miejsce poddane działaniu wiązki laserowej ulega ujędrnieniu. Zabieg wykazuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Najlepsze efekty terapii uzyskujemy po wykonaniu serii 3 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

Ujędrnienie okolic intymnych kwasem hialuronowym to procedura, która polega na podaniu preparatu metodą iniekcji, rozprowadzając go po całej okolicy objętej zabiegiem. Zabieg jest bezbolesny. Czas utrzymywania się efektów wynosi od 1 do 2 lat.

Po wykonaniu zabiegu specjalista przedstawia Pacjentce zalecenia pozabiegowe.

Ujędrnienie okolic intymnych – dla kogo?

Ujędrnienie okolic intymnych to procedura, która z powodzeniem wykorzystywana jest u kobiet, które zauważyły u siebie utratę sprężystości i elastyczności miejsc intymnych. Zabieg doskonale sprawdzi się również w przypadku pogorszenia jakości życia seksualnego oraz utraty nawilżenia w okolicach intymnych.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Ujędrnianie okolic intymnych Kraków