Ginekologia

Wypełnianie warg sromowych Kraków

TECHNOLOGIA:

Kwas hialuronowy

CZAS ZABIEGU:
około 60 minut ze znieczuleniem
REKONWALESCENCJA:
do 3 dni
WYKONUJE:
lekarz ginekolog
LICZBA ZABIEGÓW:
1
 

 

Na czym polega zabieg wypełniania warg sromowych

W medycynie estetycznej istnieje wiele metod modelowania warg sromowych, a jedną z najpopularniejszych jest wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Ten naturalny składnik nawadnia skórę i śluzówkę, a także stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu terapia kwasem hialuronowym przyczynia się do "odmłodzenia" obszarów poddanych zabiegowi.

Oprócz kwasu hialuronowego, do rewitalizacji warg sromowych można również wykorzystać osocze bogatopłytkowe. Ten preparat krwiopochodny uzyskuje się poprzez odwirowanie krwi pobranej od Pacjentki. Osocze bogatopłytkowe jest bogate w trombocyty, czyli płytki krwi, oraz czynniki wzrostu, które są odpowiedzialne za regenerację i naprawę komórek w organizmie. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest odbudowanie i odnowienie tkanek warg sromowych.

Inną opcją jest wypełnienie warg sromowych własnym tłuszczem. Procedura ta polega na pobraniu tkanki tłuszczowej od Pacjentki, a następnie poddaniu jej innowacyjnej technologii ADIVIVE/TULIP. Dzięki temu otrzymujemy tłuszcz bogaty w komórki macierzyste, które mają zdolność do odnowy i regeneracji. Ten rodzaj przeszczepu tłuszczu jest szczególnie polecany dla kobiet w okresie menopauzalnym i po-menopauzalnym.

Wypełnianie warg sromowych Kraków kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym lub własnym tłuszczem to skuteczne metody, które pomagają odmłodzić i poprawić wygląd tej części ciała. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie jędrności i elastyczności skórze, a także zwiększenie komfortu podczas codziennych czynności. Wybór konkretnej metody zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb Pacjentki. Przed podjęciem decyzji warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą medycyny estetycznej, który dobierze odpowiednią terapię.

Dla kogo?

Dla kobiet potrzebujących zabiegów rewitalizujących. W szczególności wskazany po porodach, u kobiet z wahaniami masy ciała, uprawiających intensywnie sport, w okresie menopauzy.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Wypełnianie warg sromowych Kraków