Laserowa

Redukcja rozstępów Kraków

TECHNOLOGIA:

IPL 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
Laser Er:YAG 2940 nm 

CZAS ZABIEGU:
30-60 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 7-14 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-8 zabiegów raz na 4 tygodnie
 

 

Na czym polega laserowa redukcja rozstępów Kraków?

Rozstępy to nic innego jak trwałe zmiany skórne wywołane poprzez uszkodzenie włókien kolagenowych oraz elastyny. Nieestetyczne czerwone lub różowe prążki na skórze wyglądem przypominające bliznę dla wielu osób są przyczyną kompleksów. W Alfa Dental&Beauty stosujemy  metody umożliwiającye pozbycie się tego typu niedoskonałości na ciele.

Laserowa redukcja rozstępów przy użyciu lasera Er:YAG i Nd:YAP to  metoda remodelingu, która oferuje  skuteczność leczenia . Zabieg zawsze jest poprzedzony konsultacją wstępną z naszym specjalistą, który przeprowadza z Pacjentem indywidualny wywiad.

Redukcja rozstępów laserem jest  rozwiązaniem, dającym doskonałe rezultaty. Procedura zabiegowa w przypadku rozstępów polega na działaniu energii wiązki laserowej lasera Er:YAG i Nd:YAP  podskórnie na włókna kolagenowe Procesy regeneracyjne zostają w ten sposób pobudzone, intensywnie stymulując neokolagnezę, a także niwelując zaczerwienienie skóry, bez uszkodzenia naskórka.

Niedoskonałości skóry z każdym kolejnym zabiegiem stają się mniej widoczne. Po wykonaniu pełnej kuracji skóra objęta zbiegiem staje się napięta i gładsza, a co za tym idzie, nieznacznie różni się od zdrowej skóry.

Ilość zabiegów zależna jest od indywidualnych predyspozycji Pacjenta

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów terapii zalecamy wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępach co 4-6 tygodni. Ilość zabiegów zależna jest od indywidualnych predyspozycji Pacjenta.

Po wykonaniu zabiegu laserowej redukcji rozstępów każdemu Pacjentowi nasz specjalista przekazuje odpowiednie zalecenia, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Laserowa redukcja rozstępów Kraków – dla kogo?

Redukcja rozstępów Kraków przy użyciu lasera Er:YAG i Nd:YAP to zabieg, który polecany jest w szczególności osobom borykającym się z problemem pręgowatych zmian w strukturze skóry.

Zabieg idealnie sprawdzi się również w przypadku rozstępów powstałych w okresie dojrzewania. Laserowa redukcja rozstępów umożliwia usunięcie niedoskonałości na różnych częściach ciała, takich jak brzuch, biodra, uda, łydki, plecy, ramiona i biust.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Redukcja rozstępów Kraków

Efekty zabiegu

skóra bez rozstępów

Alfa Dental & Beauty w Krakowie