Laserowa

Redukcja rozstępów Kraków

TECHNOLOGIA:

IPL SQ ETHEREAMX
Laser Nd:YAP 1340nm ETHEREA MX Pro Deep
Laser Er:Yag 2940bm ETHEREAMX Dual Mode

CZAS ZABIEGU:
30-60 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 7-14 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-8 zabiegów raz na 4 tygodnie
CENA:

od 500 pln

 

Na czym polega zabieg redukcji rozstępów

Redukcja rozstępów Kraków to głęboki remodeling i jedna z najbardziej zaawansowanych opcji terapeutycznych dostępnych na rynku, oferująca najwyższą efektywność leczenia. Nowe wygodne i kompleksowe rozwiązania dające doskonałe efekty w przypadku starych rozstępów, które z każdą sesją stają się coraz mniej widoczne, a w konsekwencji uzyskujemy efekt napiętej, bardziej gładkiej skóry, która niewiele się różni od otaczającej ją zdrowej. W przypadku świeżych czerwonych rozstępów energia lasera działa na poziomie podskórnym na włókna kolagenu oraz czerwony barwnik hemoglobinę.

Pobudzone w ten sposób procesy regeneracji, intensywnie stymulują neokolagnezę i widocznie zmniejszają problem zaczerwienienia skóry, bez ryzyka bezpośredniego uszkodzenia naskórka. Wynikiem tego jest szybka poprawa kondycji skóry, wypłycenie rozstępów, redukcja zaczerwienienia w obrębie rozstępów.

Dla kogo?

Zabiegi laserowego w celu redukcji rozstępów z użyciem lasera ETHEREA MX to rozwiązanie dla osób które mają problemy z pręgowanymi zmianami w strukturze skóry. Problem z rozstępami dotyka nie tylko dorosłych, ale również ludzi młodych zwłaszcza w okresie dojrzewania. Zabiegi przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Redukcja rozstępów Kraków na różnych częściach ciała: na brzuchu, biodrach, udach, na łydkach i plecach, ramionach oraz biuście.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Redukcja rozstępów Kraków

Efekty zabiegu

Ciesz się skórą bez rozstępów.

Odwiedź salon Alfa Dental & Beauty w Krakowie