LAser Er:yag/Nd:yap

Laserowa stymulacja zrostu włosów Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Er:Yag 2940 nm 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
CZAS ZABIEGU:
30 min.
REKONWALESCENCJA:
brak
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4 zabiegi raz w miesiącu
 

 

Na czym polega stymulacja wzrostu włosów Kraków?

Wypadanie włosów to problem, który dotyka wielu osób. Do głównych przyczyn nadmiernej utraty włosów możemy zaliczyć różnego rodzaju choroby o podłożu autoimmunologicznym, zaburzenia hormonalne, stres czy uwarunkowania genetyczne. Świetnym rozwiązaniem w przypadku tego typu problemów jest laserowa stymulacja wzrostu włosów, którą wykonujemy w naszej klinice.

Laserowa stymulacja wzrostu włosów przy użyciu lasera Er:YAG i Nd:YAP to skuteczna metoda w walce z nadmiernym wypadaniem włosów przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją wstępną, podczas której razem z Pacjentem omawiamy cel leczenia oraz oczekiwane rezultaty. W trakcie zabiegu właściwego energia wytwarzana przez laser oddziałuje bezpośrednio na mieszki włosowe, tym samym stymulując wzrost włosów, pobudzając mikrokrążenie skóry głowy, zwiększając metabolizm komórkowy oraz przepływ składników aktywnych do cebulek włosa.

Działanie lasera Er:YAG i Nd:YAP polega na wytworzeniu szoku termicznego, który zwiększa dopływ krwi do uśpionych mieszków włosowych. W następstwie tej reakcji następuje dotlenienie oraz odżywienie mieszków włosowych, przez co zyskują one energię do wytworzenia nowych, gęstych włosów.

Laserowa stymulacja włosów przynosi natychmiastowe rezultaty

Uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących efektów terapii możliwe jest po wykonaniu serii 4 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie.

Warto zaznaczyć, iż laserowa stymulacja włosów przynosi natychmiastowe rezultaty. Już po pierwszym zabiegu następuje zahamowanie wypadania włosów. Każdy kolejny zabieg wpływa na pobudzenie mieszków włosowych oraz ich stopniowe odrastanie. Najlepsze efekty osiąga się poprzez połącznie z mezoterapią peptydową.

Po przeprowadzeniu każdego zabiegu z serii przekazujemy Pacjentowi najważniejsze zalecenia, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Laserowa stymulacja wzrostu włosów Kraków – dla kogo?

Stymulacja wzrostu włosów za pomocą lasera to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu

Efekty zabiegu