laser firmy Ethera MX

Leczenie trądziku Kraków

TECHNOLOGIA:

IPL 
Laser Nd:YAP 1340 nm 

CZAS ZABIEGU:
30 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-6 zabiegów raz na 2 tygodnie
 

 

Na czym polega laserowe leczenie trądziku?

Trądzik to przewlekła choroba zapalna gruczołów łojowych i ujść mieszków włosowych. Zazwyczaj pojawia się na twarzy oraz plecach i najczęściej dotyczy młodych osób. W klinice Alfa Dental&Beauty proponujemy metody umożliwiające pozbycie się tego uporczywego problemu.

Jednym z takich rozwiązań jest leczenie trądziku przy użyciu  technologii IPL oraz lasera Nd:YAP 1340 nm. Ta  procedura zabiegowa wykazuje działanie zarówno przeciwzapalne, jak i antybakteryjne.

Przed rozpoczęciem kuracji niezbędna jest konsultacja z naszym specjalistą, który postawi odpowiednią diagnozę i wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Laserowa terapia trądziku polega na przenikaniu wiązki światła lasera lub IPL w głębokie warstwy skóry, tym samym działając na wielu różnych płaszczyznach.

W efekcie następuje zniszczenie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku oraz zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych w skórze.

Najlepsze rezultaty laserowej terapii trądziku jesteśmy stanie osiągnąć po przeprowadzeniu serii 4-6 zabiegów

Najlepsze rezultaty laserowej terapii trądziku jesteśmy stanie osiągnąć po przeprowadzeniu serii 4-6 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie, po której następuje wyeliminowanie stanów zapalnych skóry, przyspieszenie procesu gojenia, zmniejszenie widoczności porów, redukcja blizn potrądzikowych oraz zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastyny.

Laserowe leczenie trądziku to również skuteczna kuracja w profilaktyce powstawania nowych blizn po trądziku.

Po przeprowadzeniu każdego zabiegu z serii przekazujemy Pacjentowi najważniejsze zalecenia, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Leczenie trądziku Kraków – dla kogo?

Laserowe leczenie trądziku Kraków to zabieg polecany zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych, które borykają się z problemem trądziku. Leczenie trądziku laserem to również doskonała alternatywa dla długotrwałych kuracji farmakologicznych.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Leczenie trądziku Kraków

Efekty zabiegu