laser firmy Fotona | Ethera MX

Laserowe usuwanie trądziku Kraków

TECHNOLOGIA:

Laser Nd:Yag 1064 nm 
IPL 
Laser Nd:YAP 1340 nm 

CZAS ZABIEGU:
30 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-6 zabiegów raz na 2-4 tygodnie
 

 

Na czym polega laserowe usuwanie trądziku różowatego?

Trądzik różowaty to choroba skóry, która występuje zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

To wieloczynnikowy i niezwykle skomplikowany problem, który zaliczamy do nerwic naczynioruchowych skóry. Początkowo trądzik różowaty objawia się występowaniem zaczerwienień w okolicy nosa, policzków oraz czoła. Natomiast w bardziej zaawansowanych stadiach choroby na skórze mogą pojawiać się również pajączki, grudki i krosty.

Nieleczony trądzik różowaty może prowadzić do poważnych problemów, takich jak powstawanie nacieków zapalnych i bliznowców oraz przerost gruczołów łojowych. W tego typu przypadkach z pomocą przychodzi nowoczesna laseroterapia oraz zabieg laserowego usuwania trądziku.

Laserowe usuwanie trądziku różowatego to metoda, która charakteryzuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem działania. Zabieg zawsze poprzedzony jest konsultacją wstępną z naszym specjalistą.
Wczesna interwencja oraz podjęcie kompleksowego leczenia umożliwia zahamowanie rozwoju choroby

Jak wygląda laserowa terapia przy leczeniu trądziku różowatego

Laserowa terapia trądziku różowatego polega na precyzyjnym przeniknięciu wiązki lasera na optymalną głębokość, podgrzaniu skóry, a następnie termicznego uszkodzenia gruczołów łojowych, redukcji bakterii wywołujących trądzik oraz ograniczenia wydzielania sebum.

Uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów terapii jest możliwe po wykonaniu serii 4-6 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie. 

Po wykonaniu terapii laserowej przekazujemy Pacjentowi zalecenia pozabiegowe, których należy przestrzegać.
Pamiętaj, że wczesna interwencja oraz podjęcie kompleksowego leczenia umożliwia zahamowanie rozwoju choroby, oraz minimalizuje ryzyko nawrotu trądziku różowatego.

Laserowe usuwanie trądziku Kraków – dla kogo?

Laserowe usuwanie trądziku różowatego w Krakowie to doskonały zabieg dedykowany osobom borykającym się z tym problemem. Kuracja ta jest skutecznym rozwiązaniem nie tylko dla osób zmagających się z trądzikiem różowatym, ale także dla tych, które borykają się z defektami skórnymi takimi jak zaczerwienienia czy rumień.

Dzięki laserowemu usuwaniu trądziku różowatego w Krakowie można skutecznie poprawić kondycję skóry, redukując widoczność niechcianych defektów. Zabieg ten pozwala na zlikwidowanie zaczerwienień oraz zmniejszenie rumienia, co przekłada się na poprawę wyglądu skóry oraz zwiększenie pewności siebie.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Trądzik różowaty Kraków

Efekty po zabiegu w walce z trądzikiem różowatym