Laseroterapia doskonała ™

Leczenie blizn potrądzikowych Kraków

TECHNOLOGIA:

IPL 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
Laser Er:Yag 2940 nm 
Laser Nd:YAG 1064 nm 
Laser Er:YAG 2940 nm 

CZAS ZABIEGU:
30-60 min.
REKONWALESCENCJA:
w zależności od intensywności zabiegu 3-7 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-8 zabiegów raz na 4 tygodnie
 

 

Na czym polega leczenie blizn potrądzikowych Kraków?

Blizny potrądzikowe to nieestetyczne zmiany powstałe na skórze w wyniku gojenia się. Blizny po trądziku zazwyczaj powstają w miejscach, w których przebiegał stan zapalny.

Niedoskonałości te powstają w wyniku uszkodzenia skóry właściwej, a następnie zastąpienia jej ubytków przez tkankę łączną włóknistą. Niestety, najczęściej blizny potrądzikowe występują na twarzy, przez co mogą wpływać negatywnie na nasz stan psychiczny. W Alfa Dental&Beauty dbamy o satysfakcję naszych Pacjentów, oferując rozwiązania umożliwiające na pozbycie się zmian po trądziku.

Do usuwania blizn po trądziku proponujemy laseroterapię przy użyciu lasera Er:YAG i Nd: YAP – w pełni bezpieczną procedurę wygładzającą strukturę skóry, która charakteryzuje się wysoką skutecznością.
Przed zabiegiem zawsze przeprowadzamy konsultację wstępną. Laserowe leczenie blizn potrądzikowych polega na poddaniu obszaru zabiegowego intensywnemu działaniu wiązki lasera, która przebudowuje blizny oraz pobudza proces regeneracji tkanek.

Najlepsze rezultaty terapii jesteśmy w stanie osiągnąć po wykonaniu serii 3-4 zabiegów

Najlepsze rezultaty terapii jesteśmy w stanie osiągnąć po wykonaniu serii 3-4 zabiegów w odstępach co 1 miesiąc, po której następuje wygładzenie oraz rozjaśnienie blizn, a tym samym zmniejszenie ich widoczności. Warto zaznaczyć, iż wczesne rozpoczęcie kuracji umożliwia osiągnięcie szybkich rezultatów zabiegowych.

Laserowe leczenie blizn potrądzikowych to skuteczna procedura także w przypadku blizn starych. Jednakże kuracja w przypadku blizn starych wymaga wykonania większej ilości zabiegów.

Po przeprowadzeniu każdego zabiegu z serii przekazujemy Pacjentowi najważniejsze zalecenia, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Leczenie blizn potrądzikowych Kraków – dla kogo?

Laserowe leczenie blizn potrądzikowych Kraków to zabieg, który polecany jest w szczególności osobom borykającym się z problemem blizn potrądzikowych na twarzy oraz ciele.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Leczenie blizn potrądzikowych Kraków

Efekty zabiegu