Laser firmy Ethera | Fotona

Zabiegi na dłonie Kraków

TECHNOLOGIA:

IPL 
Laser Nd:YAP 1340 nm 
Laser Er:YAG 2940 nm 
Laser Nd:YAG 1064 nm 

CZAS ZABIEGU:
15 min.
REKONWALESCENCJA:
zależności od intensywności zabiegu 1-3 dni
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4-6 zabiegów raz na 3-4 tygodnie
 

 

Zabiegi na dłonie Kraków – na czym polegają?

Po 40 r.ż. skóra na dłoniach staje się wiotka i pomarszczona. Niestety pielęgnacja domowa bardzo często nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

W tym przypadku z pomocą przychodzi  laseroterapia przy użyciu lasera Er:YAG i Nd:YAP i zabiegi na dłonie, które umożliwiają redukcję przebarwień, ograniczenie widoczności żył, dogłębne nawilżenie naskórka i głębokich warstw skóry oraz ujędrnienie i regenerację dłoni.

W Alfa Dental&Beauty korzystamy z laserów najnowszej generacji Er:YAG i Nd:YAP dzięki czemu możemy uzyskać satysfakcjonujący efekt odmłodzenia dłoni.

Zabieg polega na działaniu wiązki lasera, która przyczynia się do wzmożonej produkcji nowych włókien kolagenowych

Zabieg zawsze poprzedzony jest konsultacją z Pacjentem, podczas której nasz specjalista omawia oczekiwanie rezultaty i przedstawia plan terapii. Sam zabieg polega na działaniu wiązki lasera, która przyczynia się do wzmożonej produkcji nowych włókien kolagenowych.

Najlepsze rezultaty jesteśmy stanie osiągnąć po przeprowadzeniu serii 4-6 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

Odmłodzenie dłoni laserem przynosi rezultaty w postaci wygładzenia powierzchni skóry oraz redukcji zmarszczek. Dodatkowo po zabiegu skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta przebarwienia posłoneczne stają się znacznie mniej widoczne.

Po przeprowadzeniu laserowego odmłodzenia dłoni lekarz przeprowadzający zabieg przekazuje Pacjentowi zalecenia, które należy bezwzględnie przestrzegać.

Zabiegi na dłonie Kraków – dla kogo?

Laserowe zabiegi na dłonie Kraków to zabiegi polecane w szczególności dla osób, które chcą w skuteczny sposób odmłodzić wygląd oraz zniwelować wszelkie niedoskonałości występujące na dłoniach.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Zabiegi na dłonie Kraków

Efekty zabiegu