Lips booster

Powiększanie ust Kraków

TECHNOLOGIA:
Laser Er:Yag 2940 nm
Laser Nd:YAP 1340 nm 
CZAS ZABIEGU:
15 min.
REKONWALESCENCJA:
brak
WYKONUJE:
lekarz/kosmetolog
LICZBA ZABIEGÓW:
4 zabiegi raz w miesiącu
 

 

lips booster Na czym zabieg powiększanie ust Kraków?

Piękne, czerwone i naturalne usta to marzenie wielu kobiet. Niestety bardzo często zdarza się, że są one wąskie, nierówne i potrzebują nawilżania. Z pomocą przychodzi współczesna laseroterapia i zabieg laserowego powiększania ust, który z powodzeniem przeprowadzamy w naszej klinice Alfa Dental&Beauty.

Laserowy lifting i powiększanie ust jest doskonałą alternatywą dla bardziej inwazyjnych zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy. Niebywałą zaletą tego zabiegu jest jego wysokie bezpieczeństwo oraz brak jest okresu rekonwalescencji.

Powiększanie ust to procedura, którą w naszej klinice wykonujemy przy użyciu lasera Er:YAG  i Nd: YAP. Zabieg zawsze poprzedzony jest konsultacją wstępną z naszym specjalistą, podczas której przeprowadzamy indywidualny wywiad oraz wykluczamy ewentualne przeciwwskazania.

Powiększenie ust laserem polega na stymulacji włókien kolagenowych oraz komórek barwnikowych czerwieni wargowej. Działanie lasera umożliwia uzyskanie naturalnego i delikatnego efektu uwydatnienia ust oraz ich widocznego ujędrnienia i wygładzenia.

LIPS BOOSTER jako alternatywa wypełniania ust przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego

Powiększanie ust laserem dedykowane jest osobom, które nie chcą lub nie mogą poddawać się zabiegom wypełniania ust przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego, a jednocześnie pragną mieć piękne, pełne i jędrne usta.

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów terapii zalecamy wykonanie serii 4 zabiegów w odstępie co 1 miesiąc. Warto zaznaczyć, iż efekty zabiegu Lip Lase są bardzo trwałe, dzięki czemu Pacjent może cieszyć się wyglądem pełnych ust bez przerysowania na długi czas.

Po wykonaniu zabiegu laserowego powiększania ust każdemu Pacjentowi nasi doświadczeni specjaliści przekazują odpowiednie zalecenia, których należy bezwzględnie przestrzegać.

Efekty zabiegu laserowego powiększania ust

* Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego Pacjenta. Efekt zabiegu może się różnic w zależności od indywidualnych cech Pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Laserowe powiększanie ust Kraków – dla kogo?

Powiększanie ust Kraków to zabieg dedykowany w szczególności osobom, które pragną uzyskać naturalny efekt powiększania ust bez przebycia długiego okresu rekonwalescencji. Powiększanie ust to również idealna metoda wygładzenia zmarszczek i odmłodzenia okolicy ust.

  • Wskazania
  • Efekty
  • Przeciwskazania do zabiegu
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Postępowanie po zabiegu
Powiększanie ust Kraków