Wampirzy lifting polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem, który pozyskiwany jest z pobranej wcześniej krwi pacjenta. 

 

Wampirzy lifitng, wiele zastosowań​

 

Zabieg ten pomaga zredukować zmarszczki, ujędrnić oraz odmłodzić skórę, a nawet zlikwidować blizny potrądzikowe. Ostrzykiwanie, w zależności od potrzeb można wykonać nie tylko na twarzy, ale również w obrębie dłoni, szyi, dekoltu, a nawet skóry głowy.

 

Wampirzy lifting - jak wyglądają etapy

 

1. W pierwszej kolejności przeprowadzane są konsultacje ze specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich, dlatego też tak ważne jest, aby przeprowadzić dokładny wywiad i sprawdzić, czy nie istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu, jakim jest wampirzy lifting. 

2. Przed zabiegiem, następnym etapem jest pobranie krwi klienta, gdzie następnie trafia do oceny gdzie oddziela się osocze od krwinek i dodaje się do niej specjalny odczynnik.

3.  Następnie można rozpocząć zabieg, polegający na nakłuwaniu wybranego fragmentu skóry, a następnie ostrzykiwania go osoczem. 

4. Zabieg trwa maksymalnie godzinę. Wampirzy lifting jest zabiegiem bezpiecznym, więc po takim zabiegu pacjent od razu może opuścić gabinet. Skóra może być lekko obrzęknięta, zaczerwieniona, ale po kilku dniach wszystko wraca do normy. 

 

Wampirzy lifting - efekty

 

Zastanawiasz się, czy wampirzy lifting działa? Tak, działa i efekty widoczne są naprawdę szybko, bo już po kilku dniach. Skóra jest wypoczęta, świeża, a ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym mogą utrzymać się nawet do 6 miesięcy. 

​Więcej informacji o tym zabiegu, znajdują się pod linkiem "Wampirzy lifting - medycyna estetyczna".

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem, odwiedź nasz salon Alfa Dental & Beauty w Krakowie - Zapraszamy.