LASER

EXCELLENT TREATMENT™

Laseroterapia doskonała ™

Laser Excellent Treatment™ to u koncepcja łącząca w sobie zastosowanie technologii laserowych, zarówno w leczeniu stomatologicznym, jak i w zakresie medycyny estetycznej, zapewniająca możliwość kompleksowej opieki nad pacjentem.

LASER EXCELLENT TREATMENT ™
LASEROTERAPIA DOSKONAŁA ™

Laser Excellent Treatment™ to terapia anti-aging stworzona przez dr n.med. Martę Maciak, a Alfa Dental&Beauty jest jedym miejscem w Polsce  realizującym program LET™.

LET™ - to  projekt, opracowany we wszystkich aspektach tak, aby dać naszym Pacjentom możliwość osiągnięcia oczekiwanych przez nich zmian, dzięki wykorzystaniu wiedzy naszych specjalistów z zakresu stomatologii, implantologii, medycyny estetycznej i bezpiecznych technologii laserowych w każdej z tych dziedzin.

Połączenie laseroterapii, stomatologii i medycyny estetycznej  pozwala  na wyeliminowanie wielu problemów estetycznych i zdrowotnych, uzyskanie młodszego, bardziej atrakcyjnego wyglądu bez użycia skalpela. Dzięki synergii działania starannie dobranych zabiegów z wykorzystaniem laserów w stomatologii i medycynie estetycznej uzyskujemy jeszcze szybsze, lepsze i trwalsze efekty. W zakresie stomatologii np. bezbolesne opracowanie ubytków bezinwazyjną korektę linii dziąseł. W medycynie estetycznej ujędrnienie skóry, wygładzenie zmarszczek, korektę kształtu ust i uzyskanie „złotych proporcji twarzy” – to są rezultaty, które osiągamy dzięki zastosowaniu Laser Excellent Treatment™. Całości dopełniają zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Balans pomiędzy tymi procedurami pozwala nie tylko na optymalizację uśmiechu, ale poprawę rysów całej twarzy. LET™ w swoim zakresie posiada również zabiegi na całe ciało.

Laser Excellent Treatment ™

Przeprowadzony przez zespół doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin stomatologii i medycyny estetycznej oraz kosmetologów.

  • pierwszy etap to pełna diagnostyka i przygotowywanie indywidualnego plan leczenia, dostosowanego do potrzeba pacjenta.
  • drugi etap to rekonstrukcyjne leczenie stomatologiczne, przeprowadzane przy użyciu laserów, polegające na uzupełnieniu braków zębowych i odtworzeniu prawidłowej wysokości zwarcia, rekonstrukcji utraconych struktur.
  • w następnej kolejności wdrażane są odpowiednie procedury z zakresu laserowej medycyny estetycznej, dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta. W głównej mierze używane są do tego celu technologie laserowe, które dają możliwość stymulacji własnych tkanek pacjenta. Zabiegi laserowego liftingu dają bardzo trwałe efekty, minimalizując konieczność użycia innych preparatów, czy inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej. Do przeprowadzenia tych zabiegów nasi specjaliści korzystają z najwyższej jakości urządzeń i sprawdzonych technologii, takich jak laser firmy FOTONA i platforma firmy ETHEREA, których bezpieczeństwo potwierdzają światowe atesty i certyfikaty. Urządzenia te  zapewniających uzyskanie szybkich, bezpiecznych, przewidywalnych i bardzo zadowalających efektów. Działanie polega na stymulacji syntezy kolagenu i remodelingu skóry, dzięki czemu dochodzi do redukcji i wygładzenia zmarszczek oraz poprawy ogólnego wyglądu i kondycji skóry. Wiązka laserowa penetruje naskórek, docierając głęboko do skóry właściwej, dokładnie tam, gdzie znajduje się kolagen, wykorzystując naturalny potencjał skóry.
  • w ostatnim etapie wdrażane są procedury z zakresu medycyny estetycznej, dobrane w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta. Stosowane są różne frakcje osocza i wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego, oparte na najnowszych technologiach PGE, pozwalające na ich połączenie z laseroterapią. Wykorzystywany są także, w zależności od wskazań stymulatory tkankowe, kolagen, terapie peptydowe czy botoks.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarzy i kosmetologów z dużym doświadczeniem klinicznym, dobierane są indywidualnie i dopasowane do potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

LET™ jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, która pozwala się cieszyć młodym wyglądem przez długie lata, jest bezpieczna, przewidywalna i bez ryzyka powikłań towarzyszących zabiegom chirurgicznym.

LET INTIMATE™ w GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

LET ™ to nie tylko stomatologia, ale także GINEKOLOGIA ESTETYCZNA, nowoczesna formuła łącząca zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii umożliwiające poprawę estetyki narządów kobiecych, zwiększenie komfortu współżycia czy leczenie pierwszego stopnia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Wpływ na kobiece samopoczucie mogą mieć naturalne procesy starzenia, czy przebyty poród. Zmiany w przebiegu menopauzy czy mnogich porodów mogą się przyczynić do powstania fizycznych i funkcjonalnych zmian, takich jak nadmierna suchość, czy rozciągnięcie pochwy. Dolegliwości te mogą być przyczyną złego samopoczucia i niezadowolenia, zarówno ze strony kobiety, jak i jej partnera.

LET INTIMATE ™ jest rozwiązaniem tych problemów, zastosowanie odpowiednio dobranych terapii laserowych w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej wpływa na poprawę estetyki narządów kobiecych, umożliwia nieinwazyjne zwężenie pochwy, poprawę nawilżenia miejsc intymnych, czy remodeling kolagenu tkanek miejsc intymnych. Zabiegi te są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają nieinwazyjnych metod w porównaniu z zabiegami chirurgicznymi.

W metodzie LET INTIMATE ™ wykorzystywane są bezpieczne technologie laserowe, takie jak laser firmy FOTONA i platforma firmy ETHEREA, których bezpieczeństwo potwierdzają światowe atesty i certyfikaty. Urządzenia te  zapewniających uzyskanie szybkich, bezpiecznych, przewidywalnych i bardzo zadowalających efektów oraz wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego oparte na najnowszych technologiach PGE, pozwalające na ich połączenie z laseroterapią. Wszystkie zabiegi z zakresu laserowej ginekologii estetycznej są wykonywane przez doświadczonego w tej dziedzinie lekarza ginekologa, po uprzednim badaniu.